AITA VALITSUST! Algas periood, kus inimesed saavad anda oma rahalise panuse valitsuse tegemata jätmistesse

Aita valitsust
83 Shares

Sellel nädala oli valitsusel erakordselt produktiivne päev – lisaks koroonaviirusega seotud uute piirangute kehtestamisele kutsub valitsus kõiki Eesti elanikke ülesse andma omapoolne rahaline panuse valitsuse tegemata jätmistesse

Vastavalt valituse otsusele kutsutakse inimesi ülesse annetama erinevate jõulukampaaniate käigus nii palju raha kui vähegi võimalik. Omapoolse annetusega on igal tublil kodanikul võimalik omapoolselt panustada valitsuse tegemata jätmistesse. Sellest tulenevalt kutsub valitsus ülesse annetama pigem rohkem kui vähem.

Valitsuse pressiesindaja sõnul lähtus valitsus oma üleskutses vanast põhimõttest, mis ütleb, et  kus viga näed laita, seal tule ja aita! Selle asemel, et vinguda valitsuse tegemata jätmistesse, võiks iga inimene annetada erinevaesse heategevusprojektidesse nii palju kui võimalik.

„Ja tegemata jätmisi selle valitsusel juba jagub!“ kinnitas valitsuse pressiesindaja. „Täitmata lubadusi on valitsusel kogunenud sellel aastal päris palju ja nüüd, jõulueelsel perioodil, on igal tublil kodanikul võimalik anda oma tagasihoidlik rahaline panus valitsuse toetuseks.“

“Käesolev aasta on valitsusele olnud pikk ja pingeline,“ lisas valitsuse pressiesindaja. „Muidugi oleks valitsus võinud käesoleva aasta  jooksul tegeleda oluliste küsimuste lahendamisega – koroonaviirusest põhjustatud eriolukord, inimeste elujärje parandamine ja palju muid tähtsaid küsimusi. Selle asemel õnnestus praegusel valitsusel erakordselt hästi keskenduda sellele, et tegeleda väheoluliste probleemide ja teisejärguliste küsimustega. Kokkuvõttes on valitsus suutnud sellel aastal jätta väga palju asju tegemata.  Nüüd, jõulu- ja aastalõpu eelsel perioodil, on kõigil inimestel hea võimalus panustada valitsuse tegemata jätmistesse ning toetada rahaliselt valitusse poolt täitmata jäetud projekte.”

Valitsus loodab, et inimesed suhtuvad antud üleskutsesse tõsiselt, sest nii saab valitsus ka edaspidi tegeleda võimalikult palju ebaoluliste asjadega – rahvaküsitluse korraldamisega, omavaheliste vaidlustega jms.

Samuti tuletab valitsus inimestele meelde – iga annetus on väiksem koormus riigikassale!

Valitsus rõhutab, et absoluutselt kõik heategevusprojektid võtavad raha vastu 24h – nii päeval kui öösel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga