UUS JA PAREM TULEKUL: kui sul pole veel õnnestunud hankida viirust Covid-19, siis nüüd lubavad hiina teadlased juba juunikuus välja tuua uue ja parema Covid-20 viiruse

526 Shares

PILDIL ON PRAEGUNE KOROONAVIIRUS COVID-19 OMA TÄIES ILUS.
UUDIS VIIRUSE UUEST VERSIOONIST COVID-20 ON NII VÄRSKE, ET SELLEST VIIRUSEST POLE VEEL MITTE ÜHTEGI PILTI. (FOTO: ROMANIAJOURNAL.RO)

Viimasel ajal on Hiinast meieni jõudnud peamiselt murettekitavaid uudiseid seoses uue koroonaviiruse epideemiaga.

Õnneks on Hiina valitsusel  rõõmusõnum kõigile neile, kellel pole õnnestunud veel hankida endale uut Covid-19 nimelist viirust. Nimelt on Hiina meditsiinispetsialistid lubanud, et juba juunikuus tuuakse turule uus, praegusest veelgi parem parandatud omadustega viirus Covid-20.

See uudis on kindlasti rõõmusõnum kõigile neile, kelle pole mingil põhjusel veel õnnestunud endale hankida maailmas üha populaarsemaks saavat viirust Covid-19.  Õigesti on tegutsenud kõik need, kes on lähtunud tuntud ütlusest “tark ei torma”, sest juba 6 kuu pärast on kõigil neil võimalik endale hankida praegusest veelgi uuema ja parem Covid-20 viirus.

Hiina biokeemikud pingeliselt töötamas uue Covid-20 viiruse turuletoomise nimel.
(Foto: Reuters)

Kahjuks pole viiruse uuest versioonist Covid-20 pole veel eriti palju teada, ainult nii palju, et see saab olema praegusest Covid-19 versioonist igas mõttes parem ja kvaliteetsem. Hiina kohaliku allika kohaselt töötavad sealsed meditsiinispetsialistid ja biokeemikud intensiivselt ja pingeliselt viiruse parendatud versiooni võimalikult kiire turule toomise nimel. Uudise allikas lisas veel, et vaatamata ajutistele tagasilöökidele tööprotsess olakse uue viiruse turuletoomisel siiski graafikus ja praeguse seisuga pole karta, et Covid-20 välja toomine võiks lükkuda esialgu planeeritust hilisemaks.

SAMAL TEEMAL:

Mehhiko õlletootja nimetab ümber oma tuntud õllemargi, et vältida seost koronaviirusega

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga