AITA VALITSUST: Iga heategevuseks annetatud euro on väiksem koormus riigieelarvele!

Kaja Kallase valitsus
83 Shares

PÄIKESETÕUSUVALITSUS ON VÄHEM KUI AASTAGA MUUTUNUD KÜÜNLAVALGUSEVALITSUSEKS (FOTO: MARTIN AHVEN)

Eile oli valitsusel erakordselt produktiivne päev – lisaks koroonaviirusega seotud küsimuste arutamisele kutsub valitsus kõiki Eesti elanikke ülesse andma omapoolne rahaline panus valitsuse tegemata jätmistesse.

Vastavalt valituse otsusele kutsutakse inimesi ülesse annetama erinevate jõulukampaaniate käigus nii palju raha kui vähegi võimalik. Oma annetusega on igal tublil kodanikul võimalik panustada valitsuse tegemata jätmistesse. Sellest tulenevalt kutsub valitsus ülesse annetama pigem rohkem kui vähem.

Valitsuse pressiesindaja sõnul lähtus valitsus oma üleskutses vanast põhimõttest –  kus viga näed laita, seal tule ja aita! Selle asemel, et vinguda valitsuse tegemata jätmistesse, võiks iga inimene annetada erinevaesse heategevusprojektidesse nii palju kui võimalik.

„Ja tegemata jätmisi selle valitsusel juba jagub!“ kinnitas valitsuse pressiesindaja. „Täitmata lubadusi on valitsusel kogunenud sellel aastal päris palju. Nüüd, jõulueelsel perioodil, on igal tublil kodanikul võimalik anda oma tagasihoidlik rahaline panus valitsuse toetuseks.“

“Käesolev aasta on valitsusele olnud pikk ja pingeline,“ lisas valitsuse pressiesindaja. „Muidugi oleks valitsus võinud käesoleva aasta  jooksul tegeleda oluliste küsimuste lahendamisega – koroonaviirusest põhjustatud olukord, vaktsiinide külmlao kobarkäkk, taevasse tõusnud energiahinnad, inimeste elujärje parandamine ja palju muid tähtsaid küsimusi.”

“Selle asemel õnnestus praegusel valitsusel erakordselt hästi keskenduda sellele, et tegeleda väheoluliste probleemide ja teisejärguliste küsimustega. Kokkuvõttes on valitsus suutnud sellel aastal jätta väga palju asju tegemata.  Nüüd, jõulu- ja aastalõpu eelsel perioodil, on kõigil inimestel hea võimalus panustada valitsuse tegemata jätmistesse ning toetada rahaliselt valitusse poolt täitmata jäetud projekte,” selgitas pressiesindaja.

Valitsus loodab, et inimesed suhtuvad antud üleskutsesse tõsiselt, sest ainutl nii saab valitsus ka edaspidi tegeleda võimalikult palju ebaoluliste asjadega – eelnevate valitsuste süüdistamisega, riigieelarve kärpimisega, omavaheliste vaidlustega jms.

Valitsus soovib inimestele meelde tuletada iidset vanarahva tarkust- iga annetatud euro on väiksem koormus riigikassale! Valitsus rõhutab, et absoluutselt kõik heategevusprojektid võtavad raha vastu 24h – nii päeval kui öösel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga