ASI AMETLIK: Jõuluvana kinnitab, et “Visa hing” on ehtne jõulufilm!

40 Shares

Igal aastal enne jõule leiavad kogu maailmas aset loendamatud vaidlused teemal, kas “Visa hing” on jõulufilm või mitte.

Filmi tulihingelised fännid ei kahtle hetkegi, et tegemist on ühe korraliku jõulufilmiga. Filmi vastased omakorda peavad seda kõige tavalisemaks märuli- või löömafilmiks, aga mitte m ingil juhul jõulufilmiks.

Õnneks on see vaidlus leidnud oma lõpliku lahenduse, sest täna tegi Jõuluvana oma Facebooki seinale ametliku postituse, millega kinnitab, et “Visa hing” on tõepoolest üks ehtne jõulufilm!

Jõuluvana poolt täna Facebooki postitatud teates on kirjas: “Ho! Ho! Ho! See on Jõuluvana ametlik kinnitus! Häid jõulupühi kõigile!”

Kuvatõmmis Jõuluvana FB seinalt

Jõuluvana on lisanud oma postitusele pildi, millel on näha jõulumeeleolus filmi peategelane John McCalinon ning pildile on lisatud tekst: “Maailmas on ainult 2 tüüpi inimesed: need, kelle arvates “Visa Hing” on jõuluvilm ning need, kes eksivad!”

Käesoleva artikli ilmumise hetkeks on Jõuluvana Facebooki postituse märkinud omale meeldivaks juba üle 60 miljoni inimese!

Tõepoolest, oma postitusega lahendas jõuluvana juba aastaid kestnud vaidluse filmi tulihingeliste fännide ja nende vastaste vahel.

Ka Abiratas.ee soovib kõigile oma lugejatele rahulikku ja ilusat jõulaega!

Hea Abiratta lugeja! Anna meile kommentaarides teada, kas Sinu arvates on “Visa hing” jõulufilm? Või on tegemist tavalise märuliga?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga