Asutati Eesti Hülgemöla Partei

0 Shares
Nisu Unn uue Hülgemöla partei asutamiskoosolekul, Foto: Kanal 2

Uue partei eestvedajate sõnade kohaselt on tegemist lihtsa parteiga lihtsale inimesele. Partei eestvedaja Nisu Unn (kokkulangevus kunagise populaarse seriaali Wremja tegelaskujuga on täiesti juhuslik – toimetus) lausus Abirattale, et neil sai kõrini sellest, et kõikide parteide programmid on pikad, lohisevad ja ümmargust mulli täis ning ei kõneta tavalist inimest. 

Nisu Unni sõbra Haista Gängi (ka Haista Gängi puhul on kokkulangevus kunagise populaarse seriaali Wremja tegelaskujuga täiesti juhuslik – toimetus) sõnul on ideed uue partei loomiseks kaalutud juba tükk aega. Haista Gängi sõnul on tema oma sõpradega tavaline eesti mees, kes käib tihti saunas, aga kui juba sauna minnakse siis ikka koos õlle ja viinaga, ja kui õlut ja viina võetakse, siis sinna juurde ajab iga mees ka oma hülgemöla. “Ja ega me siis mingit tavalist hülgemöla näost välja ei aja, igal mehel on ikka täiesti konkreetne hülgemöla!” lisas Haista uhkelt.

“Juhtus lihtsalt nii, et nädalavahetusel sattus meie juurde sauna Artur Talvik, kes uhkustas, et uue partei rajamine on nagu “lumme kusta” ning tema teeb tavaliselt igal nädalal vähemalt ühe uue partei. Kuna meie kandis polnud hetkel veel lumi maha tulnud, siis lumme me kusta ei saanud, aga Arturi kaasabil rajasimegi Haistaga uue Eesti Hülgemöla Partei!” rääkis Nisu Unn uhkelt

Parteiprogramm on lühike ja konkreetne: Hülgemöla kõigile! Ja täiesti tasuta!

Nisu Unni sõnul pole nad Haisa Gängiga pika jutu mehed, seetõttu on ka nende partei programm lühike ja konkreetne – “Hülgemöla kõigile! Ja täiesti tasuta!“. Sellega partei programm piirdub. Hülgemöla aetakse kõigile soovijatele just nii palju kui soovija tahab. Ainus tingimus on see, et soovija poolt on (sauna)õlled.

Uue partei programm – lühike ja konkreetne.

Samas kutsusid Nisu Unn ja Haista Gäng kõiki huvilisi uue parteiga liituma. Liituda võivad kõik soovijad, eeldusel, et liituja on valmis suust välja ajama piiramatus koguses hülgemöla. “Mida ümmargusem ja ebaloogilisem möla, seda parem!” lisas Hasta Gäng lõpetuseks.

Oodatakse uusi liitujaid
Kuna Nisu Unn ja Haista Gäng on enda sõnul väga hõivatud mehed, siis võivad uue Hülgemöla parteiga liituda soovijad võtta ühendust Abiratas.ee-ga ning me edastame liitumissoovid parteiaktiivile.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga