Bolt tõi turule täielikult keskkonnasõbraliku teenuse Bolt Green

Bolt Green
273 Shares

Start-up ettevõte Bolt, mis seni pakkus sõidujagamisteenust, elektritõukerataste renti ja toidu kullerveo teenust, tuli turule täiesti uut tüüpi kullerteenusega, milleks on maksimaalselt keskkonnasõbralik hobukullerteenus Bolt Green

Tänavapilti ehk näiteks Haabersti lähistel asuvasse Rocca-al-Mare keskuse parklasse ilmusid täna ratsanikud hobustel, kelle külgedele olid kantud kirjad Bolt Green. Ratsanikel endil olid seljas juba linnapildis tavaliseks muutunud Bolti transpordikotid.

Kui seni on Bolt pakkunud Eestis ja mujal maailmas taksoteenuseid, kullervedu ja elektritõukerataste renti, siis nüüd tullakse turule maksimaalselt keskkonnasõbraliku hobukullerteenusega.

Uue hobukullerteenuse Bolt Green pakkumiseks kasutatakse hobutransporti, mis ei saasta loodust ning kasutab energiaallikana ainult naturaalseid tooraineid. Hobukullerteenuse käigus tekkivad jääkained on 100% taaskasutatavad – näiteks väetisena põllumajanduses.

Kõik hobukullerteenust osutavad „Bolt Green“ juhid kasutavad liiklemiseks hästitoidetud hobust, kelle maksimumvõimsuseks on 1 hobujõud. Kõik hobukullerteenuse pakkumiseks kasutatavad hobused on üles kasvatatud 100% taimsel toidul, mitte ühtegi teenuse pakkumiseks kasutatavat hobust pole toidetud lihaga.

Bolt Green hobukuller ootamas järgmist tellimust ühes Tallinna kaubanduskeskuse parklas.

Ettevõtte hinnangul on hobukullerteenuse puhul tegemist nii keskkonnasõbraliku transpordiliigiga kui võimalik, antud teenus osutamise käigus keskkonda eralduva süsihappegaasi kogus on null.

Hobukullertranspordi sektoris on Bolt uueks suunanäitajaks Eesi turul, hetkel antud turusegmendis teised konkurendid puuduvad.

Testperioodil pakub ettevõte hobukullerteenust 200 hobusega, hobused koos ratsanikuga on kasutamiseks valmis ja ootavad igal hommikul kliente Tallinna suuremate kaubanduskeskuste parklates.

Kui teenuse testperioodi tulemused Tallinnas osutuvad edukaks, siis plaanib Bolt hakata pakkuma uut teenust Bolt Green kõikjal Eestis.

Hea Abiratta lugeja! Palume Sinu abi oma tegevuse jätkamiseks. Kliki siia ja toeta meid! Iga euro loeb!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga