EBAREAALNE! Tabasalu elanik polegi veel postitanud sotsiaalmeediasse pilti maha sadanud lumest

Talveilm
75 Shares

KOHUTAV! LÄBINISTI EGOISTLIK TABASALU ELANIK SOOVIS NAUTIDA MAHA SADANUD LUND TÄIESTI ÜKSINDA OMA KODUS DIIVANIL HOMMIKUKOHVI JUUES! (FOTO: POLITSEIARHIIV)

Täna leidis aset šokeeriv vahejuhtum, kui Tabasalu elanik Peeter polnud veel lõunaks postitanud sotsiaalmeediasse pilti öö jooksul tema koduaeda maha sadanud lumest.

Hetkel viibivad Helve kodus – Tabasalus asuvas kenas eramajas – kiiresti kohale saabunud kriminaaluurijad, kes püüavad välja selgitada juhtumi kõiki asjaolusid.

Politsei reageeris suurte jõududega

 „Häirekeskus sai ärevakstegeva kõne täna kella 10 paiku,“ selgitas juhtunut Politsei-ja Piirivalveameti (PPA)pressiesindaja.

„Saime pühapäeva hommikul 10:02 ärevakstegeva kõne õhelt tähelepanelikult ja vastutustundlikult kodanikult, kes teatas, et kõigist tema Facbooki sõpradest ainult Peeter polnud selleks ajaks postitanud sotsiaalmeediasse pilti sellest, kui palju lund tema koduõuele öö jooksul maha oli sadanud,“ sõnas PPA pressiesindaja.

„Loomulikult võtsime antud kõnet väga tõsiselt, sest tegemist ju on väga raske rikkumisega. Pärast kõnet kontrollisid politseiametnikud veel korduvalt antud isiku sotsiaalmeediakontosid – kell 10:30, 10:40 ja 10:55,“ selgitas PPA pressiesindaja.

„Kahjuks ei leitud ka veel kell 11:00 ajal antud isiku sotsiaalmeediakontodelt mitte ühtegi pilti, millel Peeter oleks oma sõpradele-tuttavatele jaganud väljas valitsevaid ilusaid talveolusid ning maha sadanud lund,“ lisas PPA pressiesindaja.

„See oli hetk, kus saime aru, et midagi on korrast ära ning politsei peab koheselt antud olukorrale reageerima. Reageerisime suurte jõududega ning hetkel saan öelda ainult niipalju, et kohapeal on kinni peetud 42-aastane Eesti kodanik Peeter, kes kinnipidamisel vastupanu ei osutanud.“

Soovis nautida omaette ilusat tavleilma

„Olen juhtunust täiesti šokeeritud,“ selgitas juhtunut omalt poolt ka sündmuste keskmesse sattunud Tabasalu elanik Peeter.

„Ma olen igal talvel, rõhutan, igal talvel, teinud vähemalt paar-kolm postitust, et näete, milline lumi ööga maha sadas või et milline tore talveilma on täna Tabasalus,“ kommenteeris Peeter juhtunut.

“Täna mõtlesin, et kuna kõigil mu sõpradel-tuttavatel on endal aknad ning akendest välja vaadates nad saavad ise nautida öösel maha sadanud lund ja väljas valitsevaid imeilusaid talveolusid, siis ei juhtu midagi hullu, kui mina täna midagi ei postita. Mõtlesin, et üle mitme-mitme aasta saan rahulikult vedeleda diivanil nautida oma koduaknast avanevat vaadet ja juua rahulikult oma hommikukohvi. Kahjuks selgus, et olen teinud kohtuava vea ja käitunud väga, väga egoistlikult,“ sai ka Peeter enda tehtud veast aru.

„Olen juba palunud vabandust politseiametnike käest ja öelnud, et taoline olukord ei kordu enam kunagi. Ma palun ka Eesti rahva ja kõigi oma sotsiaalmeediasõprade ees vabandust – mul on siiralt kahju, et taoline asi üldse aset leidis,“ sõnas Peter pisarsilmi. Politsei-ja Piirivalveameti pressiesindaja sõnul on Peeter võetud esialgu 24 tunniks vahi alla, kuni on selgunud kõik juhtunu asjaolud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga