Eesti kõige kuulsama poissmehe käitumisjuhend meestele – millal on lubatud naist petta ja millal mitte

323 Shares

Läinud nädalavahetusel küttis üle Eestimaa kirgi uudis selle kohta, et seltskonnakaunitar Brigitte Susanne Hunt jagas sotsiaalmeedias jahmatavat kaadrit, kus endine elukaaslane Ron suudleb ja embab Brigittega märkimisväärset sarnasust omava blondiiniga.

Hunt ütles InstaStory’is: “See on tõsi, et minu siis endine peika Ronn suudles tõepoolest peol teise naisega. See on tõsi, ma kinnitan seda ja ilmselgelt on see suhe läbi.“

Abirattale andis oma selgituse antud juhtumi kohta ka Ronn, kes selgitas, et peol blondiini suudeldes lähtus ta traditsioonilisest meeste eetikakoodeksist, milles sisalduvad ka reeglid  teiste naistega suhtlemise kohta.

Käitumisjuhis tõelisele mehele, kes kohtab peol võõrast naist

Tõeline mees ei peta mitte kunagi naist, keda ta armastab. Välja arvatud muidugi juhul, kui:

  • mees just lolliks ei läinud;
  • või purjus polnud;
  • või kättemaksuks;
  • või et sattus selline iludus – lausa modell kohe;
  • või pole ammu seksi olnud;
  • või  kui tüdruk ise tahtis…

Aga muudel juhtudel ei peta tõeline mees oma naist mitte kunagi!

Kui ikka satub ette tõeline iludus – lausa modell kohe,
siis tõeline mees ei kahtle, kas seda iludust suudelda või mitte.
(Foto: Kuvatõmmis Instagramist)

Ronni väidete kohaselt juhtuski temal reede õhtul just täpselt nii nagu on kirjas selles meeste eetikakoodeksis. Nimelt sattus peol Ronni kaaslaseks tõeline iludus, lausa modell kohe ning seetõttu ei jäänudki tal muud üle, kui seda naist suudelda.

Sellest tulenevalt on Ronn siiani väga suures hämmingus, et miks Brigitte Susanne sellest juhtumist nii suure numbri tegi: „Üritasin küll Brigittele selgitada, et minul süü puudub! Mina lähtusin ainult meeste eetikakoodeksist ja et Brigittel pole mitte mingisugust põhjust mind süüdistada.“

„Ma lihtsalt ei saa aru, miks Brigitte minu suunas selliseid räigeid süüdistusi loobib? No lugege ise neid reegleid – selgelt on ju kirjas, et „kui ikka satub ette iludus, lausa modell“, siis on tema suudlemine ju nagu lubatud ja kõik peaks olema kõige paremas korras…” on Ronn suures segaduses.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga