EI TAHA ENAM VÄLJA TULLA: Tarmo “Kojamees” Kruusimäe lebab siiani kodus voodis!

Kojamees
238 Shares

RIIGIKOGU SAADIK TARMO KRUUSIMÄE TÖÖHOOS (FOTO: KUVATÕMMIS)

Juba terve nädal on möödas riigikogu istungist, kus arutati kliimaneutraalsuse üle ning mida Isamaa saadik Tarmo „Kojamees“ Kruusimäe jälgis voodis lebades ning samal ajal muusikat kuulates ja e-sigaretti suitsetades.

Kahjuks on selgunud, et sellest riigikogu istungist alates pole Kruusimäe mitte kordagi oma mugavast voodist väljunud.

“Ega ma ei tule välja. Te võite matta mind koos voodiga!“ parafraseeris Kruusimäe igihaljast filmist „Siin me oleme“ tuntud kuulsat ütlust, kui meie reporter uuris, kauaks veel plaanib riigikogu liige Kruusimäe oma voodisse jääda.

Kui uurisime, millega Kruusimäe on kogu selle aja kuni tänaseni on voodis olles tegelenud, siis selgitas Kruusimäe, et tegevusetuse ega igavuse üle ta ei kurda.

“Tegemist mul siin ikka jagub,” selgitas Kruusimäe. “Suure osa ajast kuulan muusikat, vahepeal suitsetan e-sigaretti ning aeg-ajalt osalen läbi videosilla riigikogu komisjonide töös.”

Kruusimäe sõnul on tal kodus voodis olles väga mugav ning meeldiv olla. Sellest tulenevalt lubas ta edaspidi jätkata kaugtöö tegemist ning osaleb edaspidi riigikogu istungitel oma kodukontoist… see tähendab korrektselt öeldes – koduvoodist.

Hea Abiratta lugeja! Palume Sinu abi oma tegevuse jätkamiseks. Kliki siia ja toeta meid! Iga euro loeb!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga