EKRE kolib valimiskampaania Pornhub-i: „Oleme seal, kus on meie valijad!“

EKRE
67 Shares

VALIMISLOOSUNGIT “MEIE ARMASTAME EESTIT!” NÄEB EKRE VALIJA EDASPIDI AINULT ÜHES KONKREETSES PORTAALIS (FOTO: PRIIT MÜRK/ERR)

Kohalike omavalitsuste volikogude valimisteni on jäänud loetud nädalad, seetõttu keskenduvad valimistel osalevad erakonnad järjest intensiivsemalt oma kampaaniatele.

Täna teatas Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE), et viib kogu oma valimiskampaania üle pornhub.com internetiplatvormile.

„Peame olema seal, kus on meie valijad,“ oli erakonna ringkondade koordinaatori Rudolf Jeeseri lühike ja konkreetne selgitus.

Jeeser lisas, et EKRE eesmärgiks on mööduda enne valimisi parteide populaarsuse pingereas Reformierakonnast  ning saada populaarseimaks erakonnaks Eestis. Selleks peab partei suunama oma valimissõnumid väga täpselt oma potentsiaalsetele valijatele.

Jeeser selgitusel on partei peakontoril väga hea ülevaade sellest, et nende potentsiaalne valija ei raiska oma aega valimisprogrammide lugemisele paberkandjal või mõnes suvalises uudisteportaalis.

Jeeser lisas veel, et parteil pole mõtet raisata raha oma sõnumi levitamiseks kanalites, näiteks ajalehed ja ajakirjad, millest EKRE valija ei suuda aru saada.

Värskeima meediatarbimise uuringu tulemused näitavad, et EKRE valija veedab enamuse oma vabast ajast Pornhub-i portaalis. Sellest tulenevalt otsustas partei viia kogu oma valmisprogrammi üle antud portaali.

„Kui EKRE soovib saavutada valimistel edu, peame minema sinna, kus on meie valija! Meie armastame Eestit, aga meie valija armastab Pornubi.  Seetõttu levitama edaspidi oma valmisprogrammi ja sõnumit meedias, mida jälgib meie valija,“ oli Jeeser konkreetne.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga