EKRE riietas Henn Põlluaasa rahvariietesse, et kasvatada tema seksikust presidendikandidaadina

Henn Põlluaas
313 Shares

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna presidendikandidaat Henn Põlluaas jätkas täna oma üle-eestilist kampaaniatuuri Sakus, kus ta kohtus kohalike elanikega.

Enamasti on taolised kampaaniaüritused suhteliselt igavad ja sündmustevaesed, kuid täna Saksu toimunud üritusele saabunud inimesi tabas korralik üllatus.

Kui tavapäraselt on Henn Põlluaas oma tuuri raames kandnud sini-halli ülikonda, siis täna astus ta oma kampaaniatuurile saabunud inimeste ette Karksi piirkonna rahvariietes. Enamgi veel, presidendikandidaat Henn Põlluaas oli endale selga pannud naise rahvariided.

Henn Põlluaas selgitas, et selle sammuga soovib ta tunduvalt tõsta oma seksikust nooremate inimeste silmis, et kasvatada oma üldist populaarsust.

“Viimaste arvamusküsitluste kohaselt peavad Eestimaa inimesed mind pigem konservatiivseks traditsiooniliste väärtuste pooldajaks. Kahjuks selgub, et need omadused ei ole nooremapoolsete inimeste seas piisavalt seksikad,” selgitas Põlluaas.

Põlluaasa sõnul soovitas tema tuuri korraldusmeeskond tõsta tal tuntavalt oma seksikust, et saavutada suurem populaarsus ka nooremate inimeste hulgas.

“On üldteada fakt, et pole seksikamat nähtust, kui rahvarõivaid kandev naine,” lisas Põlluaas resoluutselt.

“Sellest tulenevalt oli mulle kohe selge, et ainuke täiesti kindel variant oma seksikuse tõstmiseks on panna endale selga Eesti naise narvarõivad!” teatas Põlluaas.

Põlluaasa sõnul on ta kindel, et tänu tema tänasele rahvariiete kandmise aktsioonile kasvab tema seksikus nooremate inimeste hulgas mitu korda, millest piisab, et saada Eesti järgmiseks presidendiks.

“Kui mitte juba esmaspäeval riigikogus, siis septembri lõpus toimuvas valijameeste kogus kindlasti!” kinnitas Põlluaas oma lootust saada Eesti järgmiseks presidendiks.

EKRE presidendikandidaat Põlluaas kinnitas, et kannab antud rahvarõivaid alates tänasest kuni selle hetkeni, kuni ta presidendiks valitakse.

Hea Abiratta lugeja! Palume Sinu abi oma tegevuse jätkamiseks. Kliki siia ja toeta meid! Iga euro loeb!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga