ERR ESITLEB: Ekraanile jõuab megagigakomöödiasarja “Riigikogu infotund” uus hooaeg!

485 Shares

PEAMINISTER JÜRI RATAS SARJA EELMISEL HOOAJAL OMA TUNTUD KVALITEEDIS. SAMA LÕBUSAID JA SÄRTSAKAID ÜLESASTUMISI ON OODATA KA SARJA UUES HOOAJAS (FOTOT: KUVATÕMMIS VIDEOST)

Täna avalikustas Eesti Rahvusringhääling (ERR) kauaoodatud uudise kõigile neile, kes peavad lugu kvaliteethuumorist. Nimelt jõuab Eesti Televisiooni ekraanidele kauaoodatud power-up megagigakomöödiasarja “Riigikogu infotund” uus hooaeg!

ERR-i esindaja sõnul astuvad uuel hooajal televaatajate ette sarja varasematest hooaegatest kõigile vaatajatele juba tuntud ja tuttavad püstjalakoomikud eesotsas peaminister Jüri Ratase, siseminister Mart Helme, rahandusminister Martin Helme ja välisminister Urmas Reinsaluga.

Neid toetavad oma etteastetega ka kõik teised praeguse valitsuse ministrid: haridus- ja teadusminister Mailis Reps, justiitsminister Raivo Aeg, kaitseminister Jüri Luik, keskkonnaminister Rene Kokk, kultuuriminister Tõnis Lukas, maaeluminister Arvo Aller, majandus- ja taristuminister Taavi Aas, rahvastikuminister Riina Solman, riigihalduse minister Jaak Aab, sotsiaalminister Tanel Kiik,väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Raul Siem.

Power-up megagigakomöödiasarja “Riigikogu infotund” koomikute trupp enne uue hooaja algust. (Foto: Renee Altrov)

Opositsiooni lippu hoiab taas kord kõrgel oma vürtsikate ja kriitiliste väljaütlemiste poolest tuntud vanameister ja miljonite televaatajate lemmik Jürgen Ligi. Lisaks Ligile astuvad uuel hooajal vaatajate ette ka teised vaatajate kauaaegseid lemmikuid – näiteks Reformierakonna juhti Kaja Kallas ja sotsiaaldemokraatide juht Indrek Saar.

Omapoolse panusega toetavad trupi peaosaliste etteasteid kõik 101 riigikogu praeguse koosseisu liiget.

„Kinnitame, et televaatajaid on ees ootamas järjekordne põnev megagigakomöödiaseriaali “Riigikogu infotund“ hooaeg,“ kinnitas ERR-i esindaja.

„Teades eelinfot uue hooaja kohta, võin lubada, et trupi juhtivad koomikud – Mart ja Martin Helme, Jüri Ratas, Urmas Reinsalu ja Jürgen Ligi on sama heas vormis kui varasematel hooaegadel. Lubame vaatajatele, et oodata on kõrgel tasemel absurdikoomikat oma ala tõelistelt meistritelt:  huvitavaid sõnamänge, teravat dialoogi, sarkastilisi märkusi, koomilisi grimasse, möödarääkimist, küsimuste ignoreerimist ja palju muud,“ kinnitas ERR-i esindaja.

Lisaks kinnitas ERR-i esindaja, et uuel hooajal jõuab eesti rahva lemmikkoomikute esituses vaatajateni ka mitu tõeliselt kvaliteetset „Onu Heino nalja“.

Power-up megagigakomöödiat saavad sarja vanad ja uued fännid jälgida  ETV2 ekraanil kolmapäeviti kell 12:00.

Hea Abiratta lugeja! Anna meile kommentaarides teada, kas plaanid vaadata megagigakomöödiasarja “Riigikogu infotund” uut hooaega? Millistelt koomikutelt loodad uuel hooajal eriti säravaid esitusi?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga