Euroopa Ülemkogu juht: “Von der Leyen valmistas suurepärast kohvi, et tähtsad mehed saaksid arutada tähtsaid küsimusi!

Der Leyen kohvi
2 Shares

SELLAL, KUI VÄGA TÄHTIS EUROOPA ÜLEMKOGU JUHT ARUTAS VÄGA TÄHTSA TÜRGI PRESIDENDIGA VÄGA TÄHTSAID KÜSIMUSI, KEETIS EUROOPA KOMISJONI JUHT VÄGA MAITSVAT KOHVI.

Eelmisel nädalal kohtusid Ankaras Euroopa Ülemkogu juht Charles Michel ja Türgi president Recep Tayyip Erdoğan. Micheli saatjaks selle kohtumisel oli Euroopa Komisjoni president Ursula Von der Leyen.

Sellal, kui Michel ja Erdoğan arutasid tähtsaid poliitilisi ja majanduslikke küsimusi, oli von der Leyeni ülesandeks meestele kohvi keeta ning hiljem seda ka serveerida.

Kohtumise lõppedes polnud Michel kitsi von der Leyeni kiitmisega. Michel selgitas, et eelkõige tänu von der Leyeni poolt keedetud väga suurepärasele ja väga maitsvale kohvile said väga tähtsad mehed väga rahulikult arutada väga tähtsaid küsimusi ja vastu võtta väga tähtsaid otsuseid.

„Kinnitan, et Ursula sai oma tööga suurepäraselt hakkama,“ kiitis Michel peale kohtumist ajakirjanikele von der Leyeni uut rolli.

„Ursula keedetud kohvi oli lihtsalt suurepärane,“ kiitis omalt poolt Euroopa Komisjoni presidendi suurepärast tööd ka Erdoğan. „Ma pole juba ammu joonud nii maitsvat kohvi kui täna Ursula poolt pakutu!“

„See oli mul väga hea idee võtta Ursula kaasa meie kohtumisele!“ lisas Michel.

Lõpetuseks kinnitas Michel veel, et plaanib ka edaspidi von der Leyeni oma tähtsatele kohtumistele kaasa võtta.

Hea Abiratta lugeja! Vajame Sinu abi oma tegevuse jätkamiseks. Kliki siia ja pane meile õlg alla! Iga euro loeb!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga