EVELIN ILVESE ÕPETUSSÕNAD UUELE ESILEEDILE: Kohe alguses tuleb paika panna, et mees on kõigest presidendiproua abikaasa!

Evelin Ilves
18 Shares

ENDINE PRESIDENDIPROUA EVELIN ILVES JAGAS LAHKELT OMA ÕPETUSSÕNU UUELE PRESIDENDIPROUALE (FOTO: MAURI LUUD)

Hetkest, kui riigikogu valis Eesti järgmiseks presidendiks Alar Karise, on praeguseks möödunud mõned päevad. Samuti on veidi vaibunud avalikkuse esimene suur elevus.

Lisaks uuele presidendile saame me endale ka uue esileedi. Sellest tulenevalt jagabki uuele esileedile omapoolseid soovitusi endine esileedi Evelin Ilves.

“Esimese asjana soovitan uuele esileedile kohe kehtestada peresisene tähtsuse järjekord,” selgitas Evelin. “Uus esileedi peab kohe alguses paika panema, kuigi Alar Karisest saab järgmine Eesti president, siis tegemist on kõigest uue presidendiproua abikaasaga!”

“Mida kiiremini õnnestub uuel esileedil oma mehele selgeks teha, et kõige tähtsam isik Eestimaal pole mitte president vaid presidendiproua, seda lihtsam on tal edasine presidendiproua periood mööda saata,” selgitas Evelin.

Evelin selgitab veel, et kui tema  omal ajal presidendiprouaks sai, siis esialgu tundus ka toonasele presidendile Toomas Hendrik Ilvesele, et kõige tähtsam isik vabariigis on president ja mittepresidendi proua.

“Omal ajal tegin Toomas Hendrikule kohe selgeks, kuidas asjad tegelikult olema peavad. Õnneks oli Toomas arukas inimene ja sai kiiresti aru, milline on tema koht ja positsioon selles ametis. Nüüd soovitan sama teha ka uuele esileedile,” lisas Evelin.

„Kui seda põhimõtet kohe alguses paika ei pane, siis võib ka järgmine president Alar Karis hakata arvama, et tema presidendina on tähtsam kui presidendiproua!“ manitseb Evelin hoolivalt uut esileedit.

Hea Abiratta lugeja! Palume Sinu abi oma tegevuse jätkamiseks. Kliki siia ja toeta meid! Iga euro loeb!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga