FOTO: Karantiiniajaks suletud lasteaedade tõttu oli Inglismaa kuninganna sunnitud oma lapse tööle kaasa võtma

432 Shares

EMA TÖÖKOHUSTUSTE TÕTTU PIDI PRINTS CHARLES ISTUMA TERVE PIKA KOHTUMISE VAIKSELT OMA KUNINGLIKUL TROONIL (PILT: KUNINGLIK FOTOARHIIV)

Koroonaviiruse poolt põhjustatud piirangud mõjutavad inimeste elu ja igapäevaseid toiminguid terves maailmas.

Koroonaviiruse vastu võitlemiseks ja viiruse leviku takistamiseks on Suurbritannias juba teist nädalat suletud kõik koolid ja lasteaiad.

Inglismaa kuninganna Elizabeth II on olnud oma alamatele karantiini ajal heaks eeskujuks, viibides enamuse ajast oma kuninglikus kodus. Siiski, tulenevalt oma positsioonist ja tiitlist, on kuninganna aeg-ajalt sunnitud kodust väljuma, et osalema mõnel riiklikult tähtsal kokkusaamisel.

Täna toimus kuningannal järjekordne taoline tähtis kohtumine, kuid kuna lasteaiad on karantiini tõttu suletud, siis oli kuninganna sunnitud oma poja – prints Charlesi – tööle kaasa võtma.

Kuningakoja ametliku esindaja kinnitusel pidas prints Charles ennast kogu kohtumise ajal väga hästi üleval, istudes enamuse ajast ema kõrval kuninglikul troonil. Kuningakoja ametliku esindaja sõnul ei ole välistatud, et kui koroonaviirusest põhjustatud karantiin kestab veel pikalt, siis on tõenäoline, et kuninganna Elizabeth II peab oma poja, prints Charlesi, tööle kaasa võtma ka järgnevatel kordadel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga