FOTOUUDIS: Jultunud jalgratturid eiravad täiega ratturitele paigaldatud infotahvlit!

Jalgratturid
20 Shares

VAATAMATA INFOTAHVLIL NOOLTEGA SELGELT NÄIDATUD SÕIDUSUUNALE SÕIDAVAD JULTUNUD RATTURID TÄIE SÜDAMERAHUGA VASTASSUUNAS (FOTO: TUBLI LINNAKODANIKU ERAKOGU)

Oleme harjunud, et linnaliikluses paistavad hooletu suhtumisega liikluseeskirjadesse silma enamasti autojuhid ning jalgrattureid peetakse pigem eeskujulikeks liiklejateks.

Kahjuks selgub, et ka paljud jalgratturid ei hooli ohutuks liiklemiseks mõeldud suunistest ja selleks otstarbeks tänavatele paigaldatud infotahvlitel näidatud juhistest.

Nimelt on viimaste päevade jooksul sagenenud kaebused, et Tallinnas rikuvad jalgratturid igapäevaselt massiliselt tee äärde paigaldatud infotahvlil näidatud juhiseid!

Antud kohas on jalgratturitele paigaldatud tee äärde konteineri sinale suurelt ja selgelt infotahvel juhisega, millises suunas tuleb antud kohas jalgrattaga sõites liikuda.

Ometi eiravad kümned ja kümned ratturid iga päev seda juhist, sõites rahuliku südametunnistusega täiesti vastupidises suunas.

Käesolevale artiklile on lisatud meile tubli linnakodaniku poolt antud kohas tehtud foto, mis kinnitab fakti, et paljud jalgratturid ei pööra mitte mingisugust tähelepanu infotahvlil näidatud liikumissuuna kohta ning sõidavad täiesti hoolimatult vastupidises suunas.

Lisaks on antud infotahvlil näidatud sõidusuunale vastassuunas sõitvad hoolimatud jalgratturid korduvalt eiranud ka neile samal teel jalgsi liiklejate poolt tehtud suulisi märkusi. Enamasti vales suunas sõitvad jalgratturid ainult muigavad neile tehtud märkuste üle .

Loodame, et Tallinna Transpordiameti ja politsei esindajad reageerivad võimalikult kiiresti tekkinud  olukorrale ning asuvad senisest hoolikamalt juhtima jalgratturite tähelepanu antud teele püstitatud infotahvlil näidatud õige sõidusuuna kohta.

Hea Abiratta lugeja! Palume Sinu abi oma tegevuse jätkamiseks. Kliki siia ja toeta meid! Iga euro loeb!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga