FOTOUUDIS: President Karise meeskond viskas presidendi lossi peitu pugenud endise nõuniku tseremoonitsemata lossist välja!

Taavi Linnamäe
68 Shares

SELLISE UHKE ÕHULENNUGA VISKASID KARISE TURVAMEHED TAAVI LINNAMÄE PRESDIENDI LOSSIST VÄLJA (FOTO: ILMAR SAABAS)

Täna andis president Kersti Kaljulaid oma ametivorlitused üle järgmisele Eesti presidendile Alar Karisele.

Ameti üleandmise tseremoonia algas kell 15:00 Kadriorus, kus Karis koos abikaasaga kohtus ametist lahkuva presidendi Kersti Kaljulaidi ja tema abikaasaga.

Ameti üleandmise protseduuri käigus tegi Kersti Kaljulaid Alar Karisele muuhulgas ülevaate presdiendi tööruumidest Kadrioru lossis.

Kahjuks ei möödunud presidendi tööruumide ülevaatamine intsidentideta! President Kaljulaid oli enamuse ruumidest ilusasti ära kraaminud ning prügist tühjaks teinud. Seni teadmata põhjustel oli jäänud tähelepanuta presidendi töökabinetis asuv dokumentide kapp, kuhu oli ennast ära peitnud president Kaljulaidi meedianõunik Taavi Linnamäe.

Kahjuks puuduvad hetkel kindlad andmed selle kohta, miks Linnamäe oli kappi peitu pugenud. Kõige tõenäolisemalt lootis Linnamäe, et ennast ära peites saab ta juba esmaspäeval jätkata tööd Alar Karise meedianõunikuna.

Õnneks märkas Karise meeskond koheselt peitu pugenud Linnamäed. Turvameeskond näitas ülesse suurt profesionaalsust ja ei sattunud paanikasse, vaid haaras Linnamäe oma kindlasse haardesse ning viskas kappi peitu pugenud endise meedianõuniku ilma suurema tseremoniaalsuseta presidendi lossist välja.

Peale antud intsidendi kiiret lahendamist jätkus võimu üleandmise protseduur etteanähtud ajakava ja protokolli järgi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga