FOTOUUDIS: Tanklas minestas ootamatult kõrgeid mootorikütuste hindasid näinud auto!

Auto minestas tanklas
58 Shares

PÄRNUS ASUVAS TANKLAS MINESTAS EILE AUTO (FOTO: POLITSEI ARHIIV)

Eile kell 14:58 leidis aset ootamatu sündmus Pärnu linnas, kus üle mitme kuu tanklasse sõitnud sõiduauto Volkswagen Polo minestas ootamatult peale seda, kui oli näinud tanklas müügil olevate mootorikütuste hindasid.

Õnneks juhtus sündmust pealt nägema tanklatöötaja, kes informeeris koheselt Päästeametit ning kutsus minestanud autole välja kiirabi.

Päästjad jõudsid kohale leotud minutitega ning osutasid koheselt minestanud Volkswagenile esmaabi. Päästjate kiire sekkumise ja tubli töö tulemusena toodi minestanud Volkswagen Polo tagasi teadvusele.

Kohale saabus ka Pärnu prefektuuri politsei, kes asus koheselt välja selgitama juhtumi põhjust ja muid seotud asjaolusid. Politsei esindaja selgitas, et juurdluse teostamise ajal politsei juhtumit detailsemalt ei kommenteeri.

Politsei kinnitas, et minestanud Volkswagen Polo toimetati koheselt kogenud automehhaanikute hoole alla ning hetkel pole tema seisund enam eluohtlik.

Siiski peab minestanud auto veetma paar järgnevat päeva mehaanikute tähelepaneliku pilgu all.

Kahjuks pole meil siiani õnnestunud saada kommentaare juhtunu kohta minestanud Volkswagen Pololt endalt. Kõigi eelduste kohaselt põhjustasid autole suure ehmatuse ja sellele järgnenud minestuse väga kõrgele tõusnud kütuste müügihinnad.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga