FROM RUSSIA WITH LOVE! Kreml saatis koroonaviirusesse haigestunud Donald Trumpile spetsiaalse „Onu Vladimiri ravimtee“

49 Shares

KREMLI POOLT DONALD TRUMPILE KOROONAVIIRUSEST KIIREKS PARANEMISEKS SAADETUD RAVIMTEE KOMPLEKT

Ameerika Ühendriikide president Donald Trump teatas täna, et tema ja esileedi Melania Trumpi koroonatest osutus positiivseks.

„Täna õhtul andsime esileedi ja mina positiivse Covid-19 testi, Me alustame oma karantiini ja paranemisprotsessi viivitamatult. Me läheme sellest läbi KOOS!” kirjutas Trump Twitteris kohaliku aja järgi veidi enne kella 1 öösel.

Umbes samal ajal avaldatud memos teatas Trumpi arst, Sean Conley, et sai informatsiooni positiivse testi kohta eile õhtul.

„President ja esileedi tunnevad end praegu hästi ja kavatsevad jääda tervenemise ajaks koju Valgesse Majja,” kirjutas Conley. „Valge Maja meditsiinimeeskond ja mina oleme valvel ja ma tunnustan toetust, mida annavad meie riigi paremate hulka kuuluvad meditsiiniprofessionaalid ja institutsioonid. Kui kõik muu on kindlustatud, ootan ma, et president jätkab paranemise ajal oma kohustuste täitmist ja ma hoian teid igasuguste edasiste arengutega kursis.”

Praeguseks on jõudnud uudised Donald Trumpi positiivsest koroonatestist ka Venemaa presidendi Vladimir Putinini, kes pakkus koheselt välja omapoolse abi, et Ameerika Ühendriikide president paraneks koroonaviirusest võimalikult kiiresti.

Kremli pressisekretär Dmitri Peskov informeeris ajakirjandust, et Kreml on juba saatnud Donald Trumpile Valgesse Majja Venemaal väga laialdaselt kasutatava erilise „Onu Vladimiri tee“ nimelise ravimtee. Peskovi sõnul on ravimtee kokku segatud Venemaa parimates keemialaborites sünteesitud spetsiaalsetest ühenditest. Peskovi sõnul on ravimtee läbinud ka nõutud testimise inimeste peal.

Peskovi sõnul näitavad eelnevad inimeste peal läbi viidud katsetused, et „Onu Vladimiri tee“ on äärmiselt efektiivne erinevate haiguste vastu võitlemisel. Kahjuks oli Peskov sunnitud nentima, et üksikutel juhtudel võib antud ravimtee tarbimisel esineda ka mõningaid kõrvaltoimeid – meelemärkuse kaotamist, langemist koomasse, juuste väljalangemist jms.  Samas pidid taolised kõrvalnähud olema siiski äärmiselt haruldased.

Lõpetuseks kinnitas Peskov, et kogu Kremli juhtkond soovib Donalt Trumpile võimalikult kiiret paranemist, selleks soovitatakse juua „Onu Vladimiri ravimteed“ vähemalt kolm korda päevas.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga