GARANTEERITUD EDULUGU: Uue plaani kohaselt hakatakse koroonavaktsiini segama pubides-restoranides tasuta õlle ja veini hulka!

Õlu ja vaktsiin
18 Shares

UUE KAVA KOHASELT HAKATAKSE TAASAVATUD SUVETERRASSIDEL VAKTISNEERIMA SOOVIJAID ÕLLE SEKKA SEGATUD KOROONAVAKTSIINIGA

Esmaspäevast asus sotsiaalministeeriumi juures COVID-19 vaktsineerimise korraldamise töörühma juhina tööle Marek Seer.

Võttis kõigest paar päeva ning juba on uue projektijuhi käe all valminud uus kogu Eestit hõlmav vaktsineerimiskava.

Värske vaktsineerimiskava kohaselt segatakse edaspidi Eestisse saabuvad koroonavaktsiinid pubides-restoranides tasuta õlle ja veini sisse ning jagatakse kõigile soovijatele.

Esialgse plaani kohaselt loodetakse uue vaktsineerimiskava kohaselt vaktsineerida kogu eesti rahvas järgmise 2 nädala jooksul.

“Arvestades eesti elanike õlle ja veinilembust, siis on vaktsiinide lisamine õllele või veinile lihtsalt üks suureärane idee,” kommenteeris uut kava töörühma juht Seer

Seeri sõnul ootavad inimesed samuti pikisilmi pubide-restoranide taasavamist.

“Kui me paneme nüüd kokku need kaks elementaarset fakti – eesti rahva õllelembuse ja pubide-restoranide taasavamise, siis olen kindel, et meie poolt välja töötatud uuel vaktsineerimiskaval on kõik eeldused õnnestumiseks,” selgitas Seer.

Uut kava toetab asjaolu, et õlut ja veini armastavad tarbida ka paljud vaktsineerimisvastased. Seeri sõnul võib olla üsna kindel, et ka vaktsineerimisvastased ei suuda loobuda neile tasuta pakutavast vaktsiini sisaldavast õllest või veinist. Tänu sellele loodetakse vaktsineerida ka suur hulk vaktsineerimisvastaseid inimesi.

“Oleme kindlad, et meie poolt välja pakutud uus vaktisneerimiskava saab olema garanteeritd edulugu!” kinnitas Seer.

Hetkel on veel täpsustamisel, kas uue vaktsineerimiskava järgi hakatakse eelisjärjekorras vaktsineerima riskirühma kuuluvaid inimesi, näiteks meditsiinitöötajaid ja eakaid, või saavad taasavatud pubides-restoranides ennast vaktsineerida kohe kõik soovijad.

Hea Abiratta lugeja! Vajame Sinu abi oma tegevuse jätkamiseks. Kliki siia ja toeta meid! Iga euro loeb!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga