GENIAALNE! Vaktsineerimisvastaste vaktsineerimiseks segatakse koroonavaktsiin MMS tilkadesse

mms covid vaccine
107 Shares

SELLISTE KOROONAVAKTSIINI SISALDAVATE MMS-I TILKADE ABIL LOODETAKSE ÄRA VAKTISNEERIDA KA VAKTSIINIVASTASED (FOTO: ASTRASEENEGA)

Terviseamet on välja mõelnud geniaalse lahenduse, millega loodetakse koroonaviiruse vastu ära vaktsineerida ka kõige tulihingelisemad koroonaviiruse eitajad ja vaktsineerimisvastased.

Nimelt peavad edaspidi kõik MMS-i (Miracle Mineral Solution või Miracle Mineral Supplement, ‘imeline mineraalilahus’ või ‘imeline mineraalilisand’ ja ‘imeline mineraalide lisand’) tootjad hakkama Terviseameti korraldusel lisama oma toodetesse koroonaviiruse vastast vaktsiini.  

Terviseameti esindaja sõnul on koroonapandeemia leviku tõkestamiseks vajalik võimalikult suure osa Eesti elanikkonna vaktsineerimine koroonaviruse vastase vaktsiiniga, teiste hulgas ka võimalikult paljud vaktsineerimisvastased koroonaeitajad.

Terviseameti esindaja selgitas, et peale pikka ja põhjalikku analüüsi on lõpuks leitud lihtne meetod, kuidas vaktsineerida ära ka kõik vaktsineerimisvastased inimesed. Need on siis inimesed, kelle arvates koroonaviirust pole olemas, ning kes sellest tulenevalt keelduvad enda vaktsineerimisest

“Nagu öeldakse, kõik geniaalne on tegelikult lihtne,“ selgitas Terviseameti esindaja.

“Kui lisada koroonavaktsiin vaktsiinivastaste poolt armastatud ja laialt kasutatavate MMS-i lahusesse, siis vaktsineerivad kõik vaktsiinivastased ennast ise rõõmsalt ära,” lisas Terviseameti esindaja.

Terviseameti esindaja toonitas veel, et antud plaani juures on kõige olulisemaks teguriks, et vaktsiinivastaseid inimesi lihtsalt ei informeerita sellest, et nende poolt tarvitatavasse MMS-i lahusese on koroonavaktsiin juurde lisatud.

„Kriitilised ajad nõuavad leidlikke lahendusi,“ selgitas Terviseameti esindaja. „Kui vaktsiinivastased on nõus tarbima ainult MMS-i lahust, siis tuleb koroonavaktsiini lisada nende lahusesse ja saamegi ka need inimesed ilma suuremate probleemideta vaktsineeritud.“

Esialgse info kohaselt alusavad MMS-i tootjad koroonavaktsiinide lisamist oma toodetesse alates aprilli keskpaigast ning hiljemalt 1. maist tohib Eestis müüa ainult koroonavaktsiini sisaldavaid MMS tooteid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga