“NÄRI MURU”: Isamaa liige Priit Sibul soovitab koroonast tervenenud Kaja Kallasele vegandieeti

Näri Muru Kaja Kallas
450 Shares

KELMIKAS PRIIT SIBUL JA HAIGUSEST TERVENENUD KAJA KALLAS (FOTO: PRIIT SIBULA FB POSTITUS / ROBIN ROOTS)

Eelmisel nädalal koroonaviirusesse haigestumise tõttu kodus viibinud peaminister Kaja Kallas naases täna tööle ning asub taas täitma valitsusjuhi ülesandeid.

Lisaks valitsusliikmetele tervitasid peaministri tervenemist koroonaviirusest ja tema naasmist tööellu ka opositsioonipoliitikud.

Näiteks Isamaa fraktsiooni aseesimees Priit Sibul tervitas haigusest paranenud Kaja Kallast soovitusega, et Kaja Kallas võiks peale tervenemist järgida vegandieeti.

Et soovida Kaja Kallasele toredat  tööle naasmist, saatis Priit Sibul peaministrile endast tehtud rõõmsameelse foto, millele oli lisatud üleskutse „Näri muru, Kaja Kallas“.

„Rõõmustasin südamest, et Kaja Kallas on haigusest tervenenud ja saab jälle asuda täitma oma peaministri ülesandeid,“ selgitas Sibul.

„Olen ise alati selline rõõmsatujuline ja positiivne inimene, seetõttu soovin, et ka Kaja Kallas taastuks võimalikult ruttu põetud koroonaviirusest. Nii mina ise kui ka minu pere oleme alati järginud oma esivanemate tarkust, et raskest haigusest taastumiseks tuleks peale haigust paari kuu jooksul järgida taimetoitluse põhimõtteid. Süüa ainult taimset toitu ja juua puhast allikavett ning samal ajal vältida nii loomset toitu kui alkoholi,“ selgitas Sibul.

Sellise kelmika foto endast koos heatahtlikku sooviga saatis Isamaa fraktsiooni liige Priit Sibul Kaja Kallasele, et soovida peaministrile kiiret taastumist koroonaviirusest. (Foto: Priit Sibula FB postitus)

Sibul selgitas, et taimetoitluse praktiseerimine peale haigust on nende perel aidanud alati kiiresti taastuda haigusest ning taastada haigusel eelnenud töövõime.

„Olen avastanud, et kõige parem ja kasulik toit peale rasket haigust on närida värsked muru,“ avaldas Sibul oma salanipi. „Kuna kohe-kohe on saabumas kevad, siis on lootust, et  juba lähipäevil on kõigil soovijail võimalik maiustada värske mahlase asjatärganud murulibledega!“

„Mida värskem muru, seda mahlasem see on ja seda paremini see maitseb ning seda rohkem on selles vitamiine!“ selgitas Sibul.

„Seetõttu soovitangi Kaja Kallasel praktiseerida järgenva paari kuu jooksul vegandieeti ning eriti just värske muru närimist, et taastuda võimalikult kiiresti läbipõetud koroonaviirusest,“ lisas Sibul.

Kahjuks on meile hetkel teadmata, kuidas suhtus peaminister Kaja Kallas Priit Sibula heatahtlikesse soovidesse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga