HEITUNUD FACEBOOKI KASUTAJA: “Oli tunne nagu oleksin sattunud kiviaega, pidin sõbrannaga suhtlemiseks talle helistama!”

Facebook closed
25 Shares

Maailma suurim ühismeediavõrgustik Facebook ja selle sõsarrakendused Instagram, Messenger ja WhatsApp langesid esmaspäeval Eesti aja järgi ligi neljaks tunnist täielikult rivist välja.

Kui mõne kasutaja jaoks möödus antud intsident rahulikult ja ilma eriliste tagajärgedeta, siis paljude igapäevaste Facebooki kasutajate jaoks oli tegemist tohutu katastroofiga.

“Oli totaalselt lootusetu tunne! Olin täiesti meeleheitel!” selgitas aktiivne sotsiaalvõrgu kasutaja Maarika-Jaanika (32). “Saate aru, ma pidin sõbrannaga suhtlemiseks talle helistama!”

Maarika-Jaanika lisas veel emotsionaalselt, et ta isegi ei mäleta enam aega, millal ta midagi taolist – sõbrannaga suhtlemiseks kasutama tavalist helistamist –  viimati tegi.

“Täpselt selline tunne oli, et oleme sattunud tagasi täielikku kiviaega, kus inimesed kasutasid omavahel suhtlemiseks telefone ja helistamist, mitte aga ei tšättinud Messengeris või WatsAppis,” selgitas Maarika-Jaanika.

Maarika-Jaanika tunnistas, et ta pole ka veel praegu, 24 tundi peale juhtunut, veel teda tabanud šokist täielikult taastunud ning kaalub psühholoogi poole pöördumist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga