Instagram sulgeb kasutajakontod, kus pole jagatud pilte lumisest Eestimaast!

Talvine loodus
20 Shares

VASAKUL – UUTELE INSTAGRAMI REEGLITELE VASTAV TALVEPILT, PAREMAL – UUTELE REEGLITELE MITTEVASTAV TALVEPILT (FOTOD: ELMO RIIG / SAKALA; PEETER LANGOVITS)

Sotsiaalmeedia platvorm Instagram avalikustas täna uue reeglite muudatuse, mis puudutab kõiki platvormi kasutajaid Eestis.

Instagrami esindaja teatas, et alates 11. veebruarist sulgeb platvorm kõigi nende Eestis registreeritud kasutajate kontod, kes pole selleks ajaks jaganud oma uudisvoos mitte ühtegi pilti lumisest Eestimaast.

Muudatusega soovitakse suurendada ilusate talvepiltide vaatamisega kaasnevat positiivsete emotsioonide osakaalu platvormi uudisvoos. Sama sammuga loodetakse väheneda koroona pandeemiaga seotud negatiivsete piltide osakaalu.

Kasutustingimuste muudatusele lisatud selgituses on kirjas, et kasutaja poolt uudisvoogu lisatud fotol võib olla jäädvustatud talvine Eestimaa loodus, lumine linnatänav, lumekuhja mattunud auto, suur lumehang koduhoovis, kasutaja tegemas lumeinglit, kasutaja selfi lumisel taustal vms.

Oluline on tähele panna, et talvepiltide hulka ei arvestata pilte, millel on kujutatud seda, kuidas kasutaja tegeleb talisuplusega. Instagrami esindaja sõnul ei arvestata talisupluse teemalisi pilte põhjusel, sest neid on postitatud juba nii palju ning sellest tulenevalt on enamus platvormi kasutajatest talisupluspiltitest lihtsalt tüdinud.

Talvine foto tuleb lisada oma uudisvoogu hiljemalt 10. veebruari õhtuks. 11. veebruaril sulgeb sotsiaalmeedia platvorm automaatselt kõik kasutajakontod, kuhu pole selleks ajaks postitatud vähemalt ühte ilusat talvist fotot Eestimaast.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga