JÕULUKLASSIKA: Lihtsad soovitused naistele – mida kinkida jõuludeks mehele?

263 Shares

KUI ÜLLATAD OMA MEEST JÕULUÕHTUL SELLISE KINGITUSEGA, SIIS GARANTEERID TALLE VÄHEMALT ÜHE VÄIKESE JÕULUORGASMI! (FOTO: JÕULUMAA KINIGINÄIDISTE LADU)

Traditsiooniliselt valmistab jõulude saabumisel meile kõigile kõige suuremat peavalu küsimus, et mida oma kallitele jõulukingiks osta.

Head naised, ulatame siinkohal teile oma lahke abikäe , et teil oleks lihtsam leida oma kallile mehele sobilik jõulukingitus.

Meestele jõulukinkide ostmine ei ole pooltki nii keeruline, kui naistele kingituse tegemine. Kui jälgid neid lihtsaid reegleid, siis peaks kõik minema libedalt.

KINDEL JAH: Isegi kui su mehel juba on 3 akutrelli, siis usu meid – sellise uue lilla trelli üle on tal siiralt hea meel!
(Foto: Jõuluvana kinginäidiste ladu)

Kui talitate vastavalt lisatud nõuannetele, siis peale kingituse saamist teie meeste silmad säravad ning õnnetunnet heast kingitusest jätkub kauemaks!

 1. Kui sa kahtled, siis osta talle akutrell. Pole tähtis, et tal üks juba olemas on. Ühel mu sõbral on 17 akutrelli ja ta ei kurda. Mehel ei saa kunagi olla liiga palju akutrelle. Keegi ei tea, miks see nii on.
 2. Kui sul akutrelli jaoks raha ei jätku, siis osta ükskõik mida, mille nimes on “põrke-“ või “sokkel-“. Meestele meeldiva need kaks väljendit ja jällegi ei tea keegi, miks see nii on.
 3. Kui sul ikka kohe üldse raha pole, siis osta midagi tema autole. 3-eurone jääkaabits, väike pudel lukuõli või midagi, mida saab peegli külge riputada. Mehed armastavad oma autole tehtud kingitusi. Miks see nii on, seda ei tea keegi.
 4. Ära kunagi osta mehele hommikumantlit. Kunagi ütles keegi, et kui jumal oleks tahtnud, et mehed kannaks hommikumantlit, poleks ta boksereid leiutanud.
 5. Sa võid mehele mõne vana ja kulunud kaugjuhtimispuldi asemel uue osta. Kui sul juhtub palju raha olema, siis võid talle ka suure pilt pildis funktsiooniga lameekraan teleka osta. Meelelahutust jätkub kauemaks.
 6. Mitte kunagi ära osta mehele tööstusliku suurusega pakendis odekolonni või deodoranti.
 7. Osta mehele sildistaja. See on peaaegu sama hea, kui akutrell. Paari nädala pärast on sildid kõikjal: Sokid, Särgid, Tassid, Alustassid, Uks, Lukk, Kraanikauss. Saad isegi aru. Keegi pole veel avastanud, et miks see nii on.
 8. Ära kingi mehele midagi, mille pakendil on kirjas “tarnitakse osadena“. See rikub mehe erilise päeva ja mõned jupid jäävad alati üle. Keegi ei oska seda fenomeni põhjendada.
 9. Head kohad kingituste ostmiseks on igasugused tööriista-, ehitus- ja autovaruosade poed. Pole vahet, kui ta ei tea, mis vidin see on, mille sa talle ostsid. “Autopoest? Kas see pole mitte null-kuue plokikaane tihend? Vau, tänan!“
 10. Mehed naudivad ohtu. Just seepärast ei küpseta nad kunagi kuid see eest grillivad (täiesti seletamatutel põhjustel). Osta talle hiiglaslik grill koos 50 liitrise gaasiballooniga. Ütle talle, et gaasijuhe lekib. “Põnevus! Väljakutse! Keegi burgerit tahab?“
 11. Piletid jalgpallimatšile on alati hea kingitus. Piletid “19. sajandi vatitekkide retrospektiiv“ üritusele või moderntantsu etendusele ei leia kuigi head vastuvõttu. Kõik saavad isegi aru, miks see nii on. (Ok, kui sa just tahad, et mees sinuga järgmised pool aastat ei räägiks, siis kingi talle piletid mõnele moderntantsu etendusele. Aga palun ära siis süüdista meid, et me sind ei hoiatanud!)
 12. Meestele meeldivad mootorsaed. Ära MITTE KUNAGI osta mehele, keda sa armastad, mootorsaagi. Kui sa ise aru ei saa, et miks, siis vaata uuesti nr. 7 ja mis juhtub, kui talle sildistaja kinkida.
 13. Raske on midagi hea käsikäru või alumiiniumist pikendatava redeli kõrvale panna. Mitte kunagi ära osta oma mehele treppredelit vaid ikka ja ainult teleskoopredel. Keegi ei oska arvata, miks see oluline on.
 14. Nöör. Mehed armastavad nööri. See meenutab neile kauboisid või siis vähemalt tuletab skaudiaega meelde. Miski ei väljenda armastust paremini kui paarkümmend meetrit 3/8 tollist nöör.
KINDEL “EI”: Piletid mõnele moderntantsu etendusele. Kingi need ainult siis, kui tahad, et mees sinuga järgmised 6 kuud ei räägiks (Foto: Jõuluvana arhiiv)

Paljud mehed kinnitavad, et peale seda, kui nad olid saanud mõne eelnevas loetelus toodud kingitustest, kogesid nad kingi avamise hetkel väikest jõuluorgasmi!

Kokkuvõttes ei midagi keerulist! Edukat kingiostmist!

Hea Abiratta lugeja, anna meile teada, kas ülaltoodud nimekiri aitas sul leida kingitust oma kallile mehele? Kas sul on veel mõni hea soovitus, mida nimekirja lisada?

Abiratas.ee ei pretendeeri mitte kuidagi selle loo autorlusele, meie panime selle teksti ainult jõuluvormi. Teksti originaal asub siin.

Hakka Abiratta jälgijaks Facebookis (kliki siia!) ja sa oled alati kursis kõige värskema alternatiivse tõega!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga