JUBA JÄLLE! Koit Toomele pakuti seekord vaktsineerimise projektijuhi kohta

Koit Toome
206 Shares

KOIT TOOME ON PIDANUD JUBA KAKS KORDA ÄRA ÜTLEMA TANEL KIIGE PAKKUMISTELE NING OOTAB NÜÜD HIRMUGA, MILLINE TULEB KIIGE KOLMAS PAKKUMINE (FOTO: ANDRES PUTTING)

Eile õhtul pidi Koit Toome otsustama: kas hakata vaktsineerimise projektijuhiks või mitte? Tema vastust ootas sotsiaalminister Tanel Kiik, kes pakkus seda kohta Koit Toomele.

Tervise- ja tööminister Tanel Kiik teatas eile otsusest nimetada ametisse vaktsineerimise projektijuht, kelle tööks saab koordineerida elanikkonna kaitsesüstimist.

Kiik rääkis valitsuse pressikonverentsil, et on sel teemal vestelnud mõne inimesega, kellest mõni on palunud ka mõtlemisaega. Projektijuht peaks Kiige sõnul saama paika lähinädalatel.

„Jah, selline pakkumine tehti mulle küll,” rääkis Koit Toome autos vastu võetud telefonikõnest. Helistati Keskerakonnast ja pakuti võimalust hakata vaktsineerimise projektijuhiks. „Päris ootamatu oli,” nentis ta.

Tanel Kiige pakkumise lükkas Koit Toome siiski tagasi ning sotsiaalminister peab vaktsineerimise projektijuhti otsimist jätkama.

„Jah, tõepoolest helistasin ka Koit Toomele ja pakkusin talle seda kohta,“ selgitas sotsiaalminister Kiik. „Koit Toome on andekas, tubli ja väga töökas inimene, kes saaks vaktsineerimise projektijuhi kohal väga hästi hakkama,“ selgitas Kiik oma valikut.

Kiik selgitas, et pakkus Koit Toomele juba paar kuud tagasi kultuuriministri kohta, millest Toome siiski keeldus. Kuna Koidu telefoninumber oli tema telefoni mälus eelmisest korrast juba olemas, siis mõtles Kiik, et äkki sellel korral Toome nõustub ja tuleb valitsusele appi.

Kiik pole siiski heitunud, pigem vaatab ta optimistlikult tulevikku: “Nagu öeldakse, kolm on kohtu seadus! Koit Toome on minu pakkumistele nüüd juba kaks korda ära öelnud. Seega on väga tõenäoline, et minu kolmandala pakkumisega ta lihtsalt on sunnitud nõustuma!”

Toona Toome pakutud ministrikohast keeldus ja tema asemel sai kultuuriministriks keskerakondlane Anneli Ott.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga