KARANTIINIAEG MEELDIVAKS: ETV kanalid hakkavad 24 tundi päevas näitama kultusseriaale “Lihtsalt Maria” ja “Tahmanägu”

904 Shares

KÕIGIL TELEVAATAJATEL ON KARANTIINI PERIOODIL VÕIMALIK TAAS KAASA ELADA OMA LEMMIKKANGELASTELE – TAHMANÄOLE JA MARIALE

Eesti Rahvusringhääling (ERR) teatas , et kõigi televaatajate suureks rõõmuks tuuakse tagasi ekraanile kultuslikud Ladina-Ameerika telesarjad “Lihtsalt Maria“ ja “Tahmanägu“.

Kultussarjade taasnäitamise abil loodab ERR leevendada koroonaviiruse epideemia poolt peale sunnitud karantiiniaegset kodusistumist. Samuti loodab ERR selle sammuga kaasa aidata sellele, et inimesed püsiksid karantiiniperioodil kodus teleka ees, selle asemel et jalutada linnatänavatel, metsas või matkaradadel.

Kultusseriaale hakatakse karantiiniperioodil näitama kõigi teiste praegu ETV kanalitel näidatavate saadete ja programmide asemel. Ainsaks erandiks jääb ETV igaõhtune uudistesaade „Aktuaalne kaamera“, mille edastamist jätkatakse igal õhtul ka karantiini ajal. Tõsi, „Aktuaalse kaamera“ saatemahtu vähendatakse praeguselt 30 minutilt 15 minuti peale.

 „Usume, et tänu kvaliteetsete Ladina-Ameerika telenovelade näitamisele muudame praeguse pealesunnitud karantiiniaja meeldivaks koduseks puhkuses oma parima sõbra ehk televiisori seltsis,“  kommenteeris ETV elamussaadete peatoimetaja Karmel Killandi. “Loodame, et kui inimestel on võimalik varahommikust hilisõhtuni nautida meie kanalitel kvalitatiivset Ladina-Ameerika meelelahutust, siis on neil kergem üle elada karantiini aegsed piirangud. Selle asemel, et minna jalutama tänavale või metsa, saavad inimesed veeta meeldivalt aega meie telekanalite seltsis.“

Killandi selgitas veel, et ETV hinnangul pakuvad kvaliteetsed Ladina-Ameerika suhtedraamad erakordselt palju kaasahaaravat draamat ja põnevust ning tänu sellele on televaatajatel võimalik vältida oma elukaaslase või lastega tüütuid vestlusi argistel teemadel .

Kultusseriaale „Lihtsalt Maria“ ja „Tahmanägu“ hakatakse edastama 24 tundi päevas kõigil ERR-i telekanalitel: eesti vaatajad saavad nautida kultuslikke teledraamasid ETV ja ETV2 kanalitel, venekeelsetel vaatajatel on võimalus elada oma lemmikkangelastele kaasa ETV+ vahendusel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga