KARM SAATUS: Tartlane Alar läks eelmisel neljapäeval prügipange välja viima, nüüd pole juba 5 päeva oma naist näinud, vaid peab passima mitmendat päeva Riigikogu rõdul!

ALar Karis
146 Shares

TARTLANE ALAR MÕTISKLEMAS OMA KURVA SAATUSE JA VIIMASTE PÄEVADE SEIKLUSTE ÜLE (FOTO: RAUNO VOLMAR)

Viimastel päevadel kütab Eestimaal kirgi sensatsiooniline lugu Tartu mehest Alarist (63), kes läks eelmisel neljapäeval prügipange välja viima ning pole alates sellest ajast enam tagasi koju jõudnudki!

Selgub, et hubases kodus diivanil pikutamise asemel on tartlane Alar pidanud juba kaks pikka päeva  veetma ebamugavas toolis Riigikogu saali rõdul Tallinnas. Oma abikaasat pole ta näinud juba nii kaua, et abikaasa näo meenutamiseks peab ta seda oma rahakoti vahel asuvalt fotolt aeg-ajalt meelde tuletama.

Alari enda selgitusel sai kogu sündmuste ahel alguse sellest, kui ta läks eelmisel neljapäeval oma koduses Tartus õhtul prügipange välja viima. Peale seda, kui ta oli prügipange tühjendanud suurde konteinerisse, helistas talle ootamatult keegi Jüri Tallinnast, kes käskis tal vastuvaidlemist mitte kannataval toonil kiiremas korras sõita Tallinnasse.

Alari selgitusel oli talle tundmatu Jüri poolt tulnud telefonikõne nii ootamatu, et ta tormas automaatselt, ilma mingite kahtlustusteta või küsimusi esitamata Tartu bussijaama ning istus esimesele Tallinna poole väljuvale bussile.

Tallinna bussijaamas olid Alarile vastu tulnud kaks viisaks ülikonnas meesterahvast, kes tutvustasid ennast Jüri ja Jaanusena. Jüri ja Jaanus viisid Alari ilma mingeid põhjalikke selgitusi andmata ETV stuudiosse, lasid talle selga panna uue ülikonna ning saatsid telekaamerate ette.

Viimased sõnad, mida Alar Jürilt ja Jaanuselt kuulsid, olid: “See on üks kuulus telesaatejuht, kes küsib sinult mõned küsimused. Ole tubli poiss ja vasta neile ausalt!”

Sellele järgnes Alari sõnul selline sündmuste virrvarr, et paljude detailide meenutamisega jääb Alar hätta. Siiski meenub Alarile, et peale telesaadet tassisid Jüri ja Jaanus Alari mingisse vanasse lossi kusagil Tallinna vanalinna serval, seal veeti teda ühest ruumist teise, kus igas ruumis istus punt väsinud olemisega inimesi, kes kõik tahtsid Alarilt väga-väga paljude erinevate asjade kohta küsida.

“Ütlen ausalt, neid küsimusi oli ikka nii palju, kusjuures üks jaburam kui teine. Lõpuks viskas mul pildi eest täiest ära,” selgitab Alar. “Ma enam isegi ei mäleta, kuidas ma nendest ruumidest välja sain.”

“Minu mälupilt on taastunud sellest hetkeks alates, kui ma leidsin ennast siin Riigikogu rõdul selles ebamugavas toolis istumas,” jätkab Alar. Enda sõnul pole tal õrna aimugi, kes ta siia tõi või kuidas ta siia sai.

“Nüüd istun siin juba teist päeva, ümberringi sebivad ja sahmivad mingid inimesed, kes üritavad jätta endast tähtsat muljet. Ma pole oma abikaasat näinud juba 5 aastat, isegi  WC-sse ei lubata minna,” jätkab Alar oma kurva loo selgitamist.

“Praegu mõtlen pingsalt, kuidas siit saalist kõigile märkamatult välja hiilida ja tagasi oma kodusesse Tartusse jõuda,” lõpetab Alar oma kurva loo jutustamise.

“Teades oma naist, siis ma juba kujutan ette seda koslepit, mis järgneb sellele, kui ma lõpuks koju jõuan,” ohkab Alar kujutades ette seda, mis järgneb tema koju naasmisele.

Hea Abiratta lugeja! Palume Sinu abi oma tegevuse jätkamiseks. Kliki siia ja toeta meid! Iga euro loeb!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga