KAS PINGED VALITSUSES? Jüri Ratas ei ole siiani laikinud Kaja Kallase eilset Facebooki postitust!!! (Uudis täieneb jooksvalt)

Kaja ja Jüri
417 Shares

TEKITAB KAHTLUSI – MIKS POLE JÜRI RATAS LAIKINUD KAJA KALLASE POSTITUST? (FOTO: VÄLJAVÕTE KAJA KALLASE FACEBOOKI LEHELT)

Täiendame uudist jooksvalt!

Hetkeolukord

Esmaspäeva õhtul tegi Kaja Kallas Facebookis postituse, milles andis ülevaate sellest, kuidas on läinud valitsuse poolt välja töötatud kaval, mis rääkis ühiskonnaelu korraldamise põhimõtetest koroonaviiruse leviku tingimustes. Antud kava tutvustas peaminister 2 nädala eest riigikogu ees.

Peaministri postituse ilmumist tema Facebooki lehel on praeguseks möödunud juba 15 tundi, aga endine peaminister, praegune riigikogu esimees, Jüri Ratas pole siiani laikinid peaministri postitust! Tuletame lugejatele meelde, et  Keskerakond, mille esimeheks on samuti Jüri Ratas, on Reformierakonna partner praeugses valitsuses.

Abiratta poliitikatoimetuse poolt põhjalikult läbi viidud analüüsi põhjal saame teha ainult ühe absoluutselt loogilise järelduse – valitsuspartnerite vahel valitsevaid tõsised pingeid ning täielik usalduse puudumist üksteise suhtes.

Kas tõesti võime juba üsna pea näha praeguse valitusese lagunemist? Hetkel viitavad kõik märgid tugevalt taolisele võimalusele.

Abiratta poliitikatoimetus jätkab Kaja Kallase postituse detailset jälgimist ja kajastamist käesolevas blogis.

SÜNDMUSTE ARENG

Teisipäev 11:00
Peaministri postitusele on viimase tunni jooksul lisandunud veel mitu läikimist – kokku on postitusele kogunenud 367 laiki, 14 kommentaari ja 8 jagamist.

Teisipäev 10:30
Olukord tekitab üha rohkem küsimusi ja kahtlusi! Miks ei ole Jüri Ratas leidnud paari minutit peaminister Kallase postituse läikimiseks? Kas võib olla, et Jüri Ratas on lubanud endale ühe Facebooki vaba päeva?

Teisipäev 10:00
Peaministri postituse ilmumisest on möödunud juba 14 tundi ja postitus on kogunud juba 355 laiki, 13 kommentaari ja 7 jagamist. Kahjuks pole Jüri Ratas siiani leidnud põhjust Kaja Kallase postituse läikimiseks. See on juba väga kindel märk usalduse puudumisest praeguste valitsusparterite vahel.

Teisipäev 09:30
Olukord peaministri eilse Facebooki postituse ümber muutub üha skandaalsemaks – selgub, et lisaks Jüri Ratasele pole peaministri eilsed postitust läikinud ei Mailis Reps ega Jaanus Karilaid!

Kas võib olla, et Keskerakond ei kiida peaministri postitust heaks? Kas peaministri postituse mittelaikimisega avaldab Keskerakond „vaikivat protesti“ peaministri tegevusele?

Teisipäev 09:00
Olukord muutub iga minutiga järjest kahtlasemeaks, sest siiani pole Jüri Ratas lisanud Kaja Kallase eileõhtusele postitusele Facebookis oma laiki. Kas tõesti ei nõustu Jüri Ratas Kaja Kallase poolt väljaöelduga? Kas praegune olukord on indikaator sellest, et koalitsiooniparterite vahel eksisteerivad omavahelised vastuolud, millest laiem avalikkus pole siiani kuulnud?

Teisipäev 07:00
Kohe-kohe on algamas uue tööpäeva varahommik ning peaministri eileõhtune postitus on kogunud öö jooksul 218 laiki, 8 kommentaari j 4 jagamist.

Aga mida pole, see on Jüri Ratase laik Kaja Kallase postituse all! Kõigi eelduste kohaselt on Jüri Ratasel hetkel pooleli tervislik hommikusöök, seega anname talle veel veidi aega. Loodetavasti saab Jüri Ratas juba lähiajal oma puuduva laigi lisada.

Esmaspäev 23:00
Peaministri postituse avaldamisest on möödunud juba, aga Jüri Ratas pole siiani peaministri postitust läikinud. Tuletame meelde, et Jüri Ratas on Keskerakonna esimees ning praeguse valitsuse moodustas Reformierakond just koos Keskerakonnaga.

Tekib õigustatud küsimus, Jüri Ratase poolt peaministri postituse mittelaikimine on märk sellest, et valituskoalitsiooni tervis pole nii hea kui väljapoole paistab?

Esmaspäev 21:00
Peaministri postitusest on möödunud terve tund, võiks öelda isegi lausa 60 minutit, postitus on saanud 118 laiki, 2 kommentaari ja 1 jagamise. Kahjuks pole peaministri postitust laikinud eelmine peaminister ja praegune Riigikogu esimees Jüri Ratas

Esmaspäev 20:00
Kaja Kallas lisab oma Facepooki lehele uue postituse:

Väljavõte Kaja Kallase Facebooki lehelt

Hea Abiratta lugeja! Vajame Sinu abi oma tegevuse jätkamiseks. Kliki siia ja toeta meid! Iga euro loeb!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga