KAS TEADSID? Need 11 fakti kinnitavad, et talverehvide kasutamine on mõttetu!

Talverehvid
197 Shares

IGAL TALVEL JUHTUB KÜMNEID LIIKLUSÕNNETUSI AUTODEGA, MILLEL ON ALL TALVEREHVID – SEEGA EI AITA TALVEREHVIDE KASUTAMINE VÄLTIDA LIIKLUSÕNNETUSI! (FOTO: SIMPLETIRE.COM)

Järjest rohkem oma peaga mõtlevaid autojuhte keeldub talverehvide kasutamisest.

Mõtle oma peaga! Eesti Vabariigi põhiseadus ei sätesta mitte kusagil talverehvide kasutamise nõuet! Seetõttu on nõue kasutada talverehve inimeste põhiseaduslike õiguste jäme rikkumine.

Ära ole lammas! Mõtle oma peaga ja loobu talverehvide kasutamisest.

Järgnevalt toome ära loetelu 11 faktist, mis kinnitavad, et nõue kasutada talvisel ajal talverehve on täiesti alusetu.

 1. See on minu auto, minu valik, minu vabadus!
 2. Talverehvide efektiivsus pole tõestatud.
 3. Tootjate poolt läbi viidud teste ja uuringuid ei saa kindlasti usaldada.
 4. Minu naaber rääkis, et tema sõber sattus õnnetusse peale talverehvide alla panemist.
 5. Mõned autoomanikud on vahetanud rehve uute vastu juba mitmendat korda – see tõestab nende ebaefektiivsust.
 6. Sa ei tea, millest need tehtud on.
 7. Rehvide valmistajad ainult hirmutavad meid, et ise rikkamaks saada. Talverehvide müügi ainus põhjendus on rehve tootvate suurkorporatsioonide kasumihimu.
 8. Valitsus leiutas lume ja puistab seda laiali öösel, kui me magame.
 9. Talverehve kasutades saab valitsus sind jälgida ja teab, kuhu sa läksid.
 10. Talverehvid leiutati 1936. aastal. Enne seda sõideti ka talvel tavaliste rehvidega ja mitte midagi hullu ei juhtunud.
 11. Vaatamata talverehvide kasutamisele juhtub igal talvel kümneid õnnetusi autodega, millele on pandud alla talverehvid. See näitab, et talverehvid ei aita vältida liiklusõnnetusi.

Ülaltoodud faktid on tõestatud sõltumatute šveitsi teadlaste poolt.

Inimesed, avage silmad! Ärge laske end orjastada. Ärge kasutage talverehve. Rohkem teravaid elamusi liikluses!

One Comment on “KAS TEADSID? Need 11 fakti kinnitavad, et talverehvide kasutamine on mõttetu!”

 1. Vaadake, meil võtavad sageli sõna meedias, õigemini neile pakutakse esinemisvõimalust nn arvamusliidri staatuses inimesed. Näiteks tolad ja näitlejad nagu Juur , Kivirähk, mingi Koik, jne või noorideoloogid ajakirjaniku kuvandiga nagu näiteks Parised, Karnaud kiislerid ,Rebased jne või nn tippjuhid Kallased, Kaljulaiud, Ilvesed jne. Kogu nende jutt on valdavalt (98% )oma ideoloogilise vastase ehk rahvusmeelse inimese mõnitamine. Kuna me teame kõik et oravad s.h. Kallased on vargad, Ilves on varas , siis on see topeltsolvav , kui sellised amoraalsed varganäod lubavad endale ülbust ausaid inimesi solvata. Ja kui siis sulemeistrid leiutavad iroonilise alltekstiga lollusi ainult ühel eesmärgil – mõnitada ja solvata( antud juhul küll eelkõige äärmuslikke antivaxereid ) , siis ikkagi on tegu mõnitusega. Mida see liberastlik idioodikari ei taipa, on füüsika. Igal mõjul on vastumõju ja vabas ruumis mõjutavad kehad üksteist tasakaalustava ehk võrdse jõuga. See on ainuke loodusseadus , mis 100% jarohkemgi kehtib ka ühiskonnas , alati mitte just samal ajahetkel. Kui liberastide mõnitamine muutus väljakannatamatuks, siis teatud viivitusega said nad ka vastu, mõnikord korralikult ka “vastu hambaid”. Kuna see oli valus ja tundus ebaõiglase solvamisena , siis algas kisa ühiskonna lõhestamisest. Ei viitsi pikemalt seletada. Kõik on öeldud. Kui veel ja valusamini pasunasse saate, siis vaadake esmalt peeglisse -kus on põhjus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga