KAS TEADSID? See lihtne nipp aitab neutraliseerida vaktsineerimise ajal sinu organismi sisestatud 5G kiibid

350 Shares

KUIGI PILDIL POLE TEGEMIST MAXIMA KÄEPIDEMEGA, SIIS DEMONSTREERIB MODELL MEILE KORREKTSET POEUKSE KÄEPIDEME LAKKUMISE TEHNIKAT.

Tuntud vaktsineerimisvastane ja vandenõuteoreetik Hando (49) hoiatab kõiki inimesi, et need ei läheks kaasa valitsuse ja Terviseameti eestvedamisel hetkel läbiviidava ajupesu ja massivaktsineerimisega.

Hando sõnul on valitsuse eesmärk koroonaviiruse vastase vaktsineerimise sildi all läbi viia inimeste salajane sundkiibistamine. Vaktsiinide asemel süstitakse inimestesse koroonavaktsiini nime all tegelikult 5G mikrokiibid, millega valitsus soovib allutada kõik vaktsiini saanud inimesed oma sundkontrollile.

“Peale vaktsinee… Ptüi, see tähendab siis 5G kiipide süstimist inimeste organismi, saab valitsus täieliku kontrolli inimeste mõtete üle,” selgitas Hando. “Selle tulemusena allutab valitsus edaspidi kõik sundvaktsineeritud oma totaalsele mõttekontrollile, muutes need inimesed automaatselt tegutsevateks töörobotiteks.”

Samas selgitas Hando, et õnneks on vaktsineerimisvastased juba avastanud ka võimaluse, kuidas täielikult neutraliseerida vaktsineerimise ajal inimese organismi süstitud 5G mikrokiibid.

“Inimese organismi koroonavaktsiini nime all süstitud 5G mikrokiipide neutraliseerimine on imelihtne,” selgitas Hando.

“Kõigil vaktsineeritutel, kes soovivad neutraliseerida oma organismi süstitud mikrokiibid, tuleb nende neutraliseerimiseks lakkuda lähima Maxima toidupoe ukse käepidet,” selgitas Hando mikrokiipide neutraliseerimise loogikat.

Püha lihtsameelsus! See neiu on instruktsioonidest täiesti valesti aru saanud! Toidupoe ukse käepideme lakkumise asemel lakub ta oma auto käepidet, mis ei aita mitte kuidagi neutraliseerida organismi süstitud 5G mikrokiipe. (Foto: Twitter/ComplexSports)

“Oleme täheldanud, et mida rohkem X-e on Maxima nimele lisatud, seda paremini  selle poe ukselink need mikrokiibid neutraliseerib,” selgitas Hando. “Näiteks ühe X-ga Maxima poes on vaja lakkuda  selle ukse käepidet vähemalt 5 minutit, et täielikult neutraliseerida organismi viidud 5G kiibid. Samas kolme X-ga Maxima puhul piisab sellest, kui lakkuda selle ukse käepidet kõigest 40-45 sekundit.”

Hando selgitas veel, et hetkel on olemas kindlad tõendid selle kohta, et vaktsiini nime all inimeste organismi viidud mikrokiipide neutraliseerimine töötab Maxima poodides.

“Maxima ukse käepideme lakkumine töötab! See on garanteeritud!” kinnitas Hando

Hando sõnul ei saa hetkel sama väita teiste poodide  – näiteks Selveri või Prisma – kohta. Nende puhul kindlad tõendid hetkel puuduvad.

Samas kinnitas Hando, et vandenõuteoreetikud ja vaktsiinivastased aktivistid tegelevad hetkel aktiivselt Selver, Prisma ja teiste peokettide uste käepidemete lakkumisega, et teha kindlaks nende kettide uste võime neutraliseerida organismi süstitud mikrokiipe.

Ülafoto: tokyogirlsupdate.com

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga