KAS TEASID? Mitte kedagi ei tohi sundida WC-s tualettpaberit kasutama, selline nõue on põhiseaduse vastane!

Tualettpaber
608 Shares

Viimasel ajal on esinenud mitmeid kaebusi, kus inimesed kurdavad selle üle, et neid on sunnitud kasutama WC-s enda puhastamiseks tualettpaberit.

Selgub, et paljusi inimesi on sunnitud WC-s enda puhastamiseks tualettpaberit kasutama juba alates varajasest lapsepõlvest.

Eriti kohutav on see, et sundijateks on olnud nende enda lähedased või tuttavad inimesed: vanemad, vanavanemad, kasvatajad lasteaias, õpetajad koolis.

Tualettpaberi kasutamise nõue WC-s enda puhastamiseks on räige isikuvabaduste rikkumine. Igal inimesel on põhiseaduslik õigus mitte kasutada WC-s enda puhastamiseks tualettpaberit!

Mitte ühelgi inimesel ega asutusel ei ole õigust nõuda, et te peate WC-s peale suurema häda tegemist enda puhastamiseks kasutama tualettpaberit! See on räige vale! Ärge uskuge seda! Seda, et te peate WC-s kasutama tualettpaberit, et saa teilt nõuda isegi mitte valitsus, riigikogu ega president!

Kõik nõuded sundida inimesi WC-s tualettpaberit kasutama on põhiseaduse vastased ja seetõttu ka õigustühised! Eesti Vabariigi põhiseaduses pole mitte kusagil sätestatud, et Eesti elanikud on kohustatud WC-s enda puhastamiseks kasutama tualettpaberit! See on räige vale, seda pole mitte kunagi mitte kusagil põhiseaduses sätestatud

Tualettpaberi kasutamine enda puhastamiseks WC-s, eriti veel peale suurema häda tegemist, on iga inimese vaba valik. Kui keegi väidab teile vastupidist, siis ärge uskuge sellist isikut! Lisaks soovitame koheselt teavitada sellisest isikust politseid.

Igainimene, kes loobub WC-s käies tualettpaberi kasutamisest, annab omapoolse suure panuse looduse säästmiseks ja kliimasoojenemise peatamiseks.

Iga kord, kui jätate WC-s paberi kasutamata jääb elama vähemalt 1 puu.

Hoia loodust ja loobu tualettpaberi kasutamisest!

Hea Abiratta lugeja! Vajame Sinu abi oma tegevuse jätkamiseks. Kliki siia ja pane meile õlg alla! Iga euro loeb!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga