KAS UUS VALITSUSKRIIS TULEKUL? Martin Helmet kuuldi telefonis rääkimas, et tal on suur tordisöömise isu

361 Shares

MEENUTUS VIIMASEST KORRAST, KUI RAHANDUSMINISTER SAI OMA KABINETIS SÜÜA TÜKI TORTI (FOTO: ARP MÜLLER)

Abirattaga võttis täna ühendust anonüümsust palunud rahandusministeeriumi ametnik, kes arvas, et ta sattus kuulma uue skandaali kavandamisele EKRE poolt.

Nimelt väitis ametnik et, kuulis täiesti juhuslikult (peame siin usaldama ametniku enda kinnitust – toimetus), kuidas rahandusminister Martin Helme rääkis oma telefoniga.

Ametniku sõnul oli ta just möödumas Martin Helme töökabinetist, kui ta kuulis (kordame, et täiesti juhuslikult – toimetus) kuidas rahandusminister ütles oma telefonis kellelegi: “Mul on hetkel hull magusa isu, hea meelega sööks ühe suure tüki torti. Polegi juba tükk aega torti söönud. Viimasest korrast, kui isaga torti vitsutasime, on juba üle nädala möödas…. “

Kahjuks pole antud ametnikul aimugi, kellega või millisel teemal rahandusminister Martin Helme antud vestlust pidas.

Rahandusministeeriumi ametnikud analüüsisid hiljem tõsiselt, mida need Martin Helme poolt öeldud sõnad võiksid tähendada. Ametnikud jõudsid järeldusele, et lähiajal on oodata EKRE poolt uut  skandaali, et sel viisil pressida peaminister Jüri Rataselt välja järgmine „rahutegemise“ tort.

“Kokkuvõttes kõlas see tordijutt ikka väga halvaendelisena,” ültes anonüümne ametnik. “Hoiame hetkel kõik ministeeriumis hinge kinni, et see ei tähendaks järjekordse skandaali puhkemist.”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga