KAVAL TRIKK: Mitu tuntud poliitikut on muutnud oma nime Edgar Savisaareks, et kindlustada valimistel tänu populaarsele nimele kõrgem häältesaak!

Valimissedel
30 Shares

MITU POLIITIKUT LOODAB TÄNU EDGAR SAVISAARE TUNTUD NIMELE KINDLUSTADA ENDALE VALIJA HÄÄLE EELSEISVATEL KOHALIKE OMAVALITUSESTE VALMISTEL (FOTO: SIIM LÕVI / ERR / PEETER LANGOVITS)

Viimaste päevade jooksul on mitu tuntud poliitikut, kes kandideerivad eelolevatel valimistel Tallinnas, muutnud oma varasema nime Edgar Savisaareks.

Nimevahetust põhjendati eelkõige väitega, et Edgar Savisaare nimi on juba paarkümmend aastat olnud populaarne häältemagnet pealinna valijate hulgas ning tänu nimevahetusele  loodetakse saada oluliselt suurem häältesaak kui varasematel kordadel.

“Jah, tõesti, vahetasin seoses lähenevate kohalike omavalitsuste valimisega oma nime ning alates eelmisest reedest on minu uus nimi Edgar Savisaar,” selgitas Isamaad esindav tuntud, kes varasemalt kandis nime Urmas.

“Meie Isamaas olene seadnud valimistel eesmärgiks Keskerakonna võimu kukutamise Tallinna volikogus. Kui selle saavutamiseks on vaja kanda nime Edgar Savisaar, siis ei kõhelnud ma hetkegi oma nime muutmiseks,“ lisas uus Edgar Savisaar, varasema nimega Urmas.

“Tallinnas elavad valijad on alati andnud oma hääle Edgar Savisaarele. Ka minul on kindel plaan saada Tallinna järgmiseks linnapeaks, seetõttu otsustasin muuta oma nime vastavaks valija ootustele,“ selgitas Reformierakonda esindav Edgar Savisaar, kes kandis kuni selle esmaspäevani nime Kristen.

„Varasematel kordadel kandideerisin alati oma vana nime all, kahjuks ilma suurema eduta ja Tallina linnapeaks mul saada ei õnnestunud. Olen kindel, et tänu oma nime muutmisele saan sellel korral mitu tuhat häält lisaks, tänu millele täitub minu pikaaegne unistus saada lõpuks Tallinna linnapeaks,” lisas uus Edgar Savisaar, varasema nimega Kristen

„Tahan kinnitada, et minu nimevahetus pole mitte kuidagi seotud sellega, et kindlustada endale lisahääli Tallinna elanikelt. Olen terve elu olnud väikest viisi nalja ja vembumees. Praegu oli minu elus lihtsalt parasjagu sobiv hetk nimevahetuseks. Minu arvates on nimi Edgar Savisaar just selline ilus nimi, mis sobib minusugusele parajalt priskele mehele oma parimais eluaastais,” selgitas Eesti 200 esindav poliitik, kes varasemalt kandis nime Marek.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga