Keskerakond kutsus linnavalitsusse „puudliks“ sotsiaaldemokraadid

Linnavalitsuse puudel
12 Shares

KESKERAKONDLIK LINNAJUHTIMINE VALIB ENDALE UUT “PUUDLIT”. (FOTO: ALBERT TRUUVÄÄRT)

Keskerakond tegi eelmisel neljapäeval sotsiaaldemokraatidele ettepaneku hakata Tallinna linnavalitsuses Keskerakonna „puudliks“.

Keskerakonna Tallinna nõukogu arutas neljapäeval valimistejärgset seisu Tallinnas ning otsustas pärast arutelusid kutsuda linnavalitsusse oma „puudliks“ Sotsiaaldemokraatlik Erakond.

Keskerakonna Tallinna nõukogu esimees, linnapea Mihhail Kõlvart sõnas, et iga tõeliselt euroopalik linnavalitus kaasab linna valitsemisesse oma “puudel-erakonna“, kelle ülesanna on jätta maailmale linna valitsemisest hea mulje.

Kõlvart lisas, et arutelu all olid ka võimalused pakkuda linnavalitsuse “puudli“ rolli mõnele teisele erakonnale, kuid nõukogu otsus oli teha ettepanek just sotsiaaldemokraatidele.

„Sotsid on hetkel omadega sellises seisus, et nad kindlasti haaravad Keskerakonna poolt neile pakutavast võimalusest kahe käega, ptui-ptui, see tähendab siis kõigi käppadega, kõvasti kinni,“ selgitas Kõlvart.

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees Indrek Saar ja Tallinna piirkonna juht Raimond Kaljulaid tegid seoses Keskerakonna teatega ühisavalduse, milles ütlevad, et erakond arutab Keskerakonna poolt esitatud „puudli-kutset“ Tallinna ja erakonna juhatuse ühisel koosolekul.

Sotside esindaja selgitusel tundub ettepanek esmapilgul igati ahvatlev.

„Ma usun, et ka kõik teised Tallinnas volikogusse valitud erakonnad ihkaksid minna linnavalitsusse Keskerakonna „puudliks“, lihtsalt selle korral naeratas õnn sotsidele,“ rõõmustas Raimond Kaljulaid Keskerakonnalt saadud kutse üle.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga