Kliimaaktivist Greta Thunberg süüdistab Kanaaridel mõttetult purskavat vulkaani kliima soojenemisele kaasa aitamises

Greta süüdistab vulkaani
175 Shares

KLIIMAAKTIVIST GRETA THUNBERG SAATIS LA PALMASEL PURSKAVA VULKAANI SUUNAS TEELE OMA KUULSA SÜÜDISTUSE: “HOW DARE YOU?” (FOTO: ET BUREAU/DESIREE MARTIN/AFP/SCANPIX)

Teismeline Rootsi kliimaaktivist Greta Thunberg süüdistab Kanaaridel La Palma saarel purskavat vulkaani selles, et vulkaan aitab oma mõttetu purskamisega kaasa maakera kliima jätkuvale soojenemisele.

Thunberg süüdistas vulkaani selles, et oma täiesti mõttetu purskamise käigus paiskab vulkaan Maa atmosfääri tuhandeid tonne tuhka, süsihappegaasi (CO2) ja kümneid muid kahjulikke ühendeid. Sellega aitab vulkaan täiesti mõttetult kaasa maakera kliima jätkuvale soojenemisele.

Thunberg selgitas, et oma mõttetu purskamise asemel võiks vulkaan suunata praegu atmosfääri paisatava soojusenergia kuhugi mujale – näiteks La Palma saare elanike poolt majapidamises kasutatava vee soojendamiseks. See võimaldaks kohalikel elanikel säästa vee soojendamiseks vajalikult elektrienergialt, millega saare elanikud aitaksid kaasa oma üldise süsinikujälje vähendamisele.

Greta Thunbergi pressiesindaja teatas, et ettevalmistamisel on ka suur kooliõpilaste protestireis La Palmase saarele, mille käigus saavad tuhanded õpilased vulkaani jalamil protestida selle mõttetult purskava vulkaani vastu.

Antud protestiaktsioon loodetakse läbi viia juba lähipäevil. Protestiaktsiooni organisaatorite sõnul on protestireisil lubanud osaleda kümned tuhanded õpilased üle terve Euroopa.

Ülevaadet La Palma saarel hetkel täiesti mõttetult purskavast vulkaanist saad vaadata siit:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga