KOHUTAV! Linnavalitsus peab kriisikoosolekut, sest lisaks öösel maha sadanud lumeuputusele prognoosib ilmaennustus homseks lausa 3 külmakraadi!

103 Shares

SELLINE KATASTROOFILINE OLUKORD VALITSES TÄNA HOMMIKUL PALJUDEL TALLINNA TÄNAVATEL! IKKA PÄRIS ÕUDNE KOHE!

Täna hommikul võis Tallinna tänavatel näha õõvastavat vaatepilti – tänavad olid kaetud õhukese valge lumekihiga! Enamus pealinna elanikke oli juba leppinud mõttega, et sellel aastal jääb tali ikka taevasse küll, rääkigu vanarahvas mida iganes.

Enneolematut operatiivsust näitas ülesse Tallinna linnavalitsus, kes kogunes juba kell 9 hommikul erakorralisele kriisikoosolekule, et võimalikult operatiivselt reageerida pealinna tabanud lumeuputusele.

„Saades info öösel maha sadanud lume kohta, kogunes linnavalitsus koheselt erakorralisele kriisikoosolekule,“ kommenteeris Tallinna linnavalitsuse avalike suhete juht Ain Saarna. „Kui eelnevatel aastatel on talv saabunud linna kommunaalametile ootamatult, siis kinnitame, et sellel korrale oleme võimalikuks lumeuputuseks valmis!“

„Praeguse seisuga on kogu meie olemasolev tehnika täies koosseisus linnatänavatel võitlemas maha sadanud lumega. Olen kindel, et meie tublid töötajad demonstreerivad oma kõrget taset ja saavad öösel maha sadanud enneolematu lumekoguse koristusega edukalt hakkama,“ kinnitas Saarna.

Lisaks lumele lubab ilmaennustus ka külmakraade

Saarna sõnul kogunes linnavalitsus kriisikoosolekut pidama seetõttu, et lisaks täna öösel maha sadanud lumele prognoosib riigi ilmateenistus Tallinna jaoks homseks päevaks lausa 3 miinuskraadi alla nulli.

KOHUTAV!!! Homseks prognoositakse Tallinnasse lausa 3 miinuskraadi!
(Foto: ilm.ee)

Saarna sõnade kohaselt loodab linna kommunaalamet tänase lumeuputuse koristamisega siiski oma jõududega hakkama saada.

„Probleemseks võib olukord muutuda homme, kui Tallinnasse prognoositakse 2-3 külmakraadi,” selgitas Saarna. „Hetkel ei kujutagi kohe ette, kui hullud saavad olema homsed ilmaolud? Tõenäoliselt võib nii kõnni- kui sõiduteedel esineda veidi libedust, mis võib oluliselt raskendada lumekoristust linnas“.

Saarna soovitab linna elanikel säilitada rahu ja kindlalt uskuda Tallinna linnavalitsuse võimekusse. „Praegune linnavalitsus on näidanud korduvalt ülesse erakordselt head tööd linnarahva probleemide lahendamisel ja nende elu paremaks muutmisel,“ kinnitas Saarna. „Usun, et praeguse kriisikoosoleku tulemusena suudab linnavalitus leida lahendus ka lähipäevil ees ootavale raskele olukorrale.”

Hakka Abiratta jälgijaks Facebookis (kliki siia!) ja sa oled alati kursis kõige värskema alternatiivse tõega!

LOE LISAKS:

REPORTAAŽ OTSE LAHINGUST: Tallinn on kaotamas lahingut lumele ja talvele!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga