KOHUTAV ŠOKK: Kogu vabariik sai teada, kui vana on Maire Aunaste!

Maire Aunaste
475 Shares

SÜGAVAS ŠOKISEISUNDIS MAIRE AUNASTE (FOTO: SILLE ANNUK)

Teisipäeva õhtul tabas politsei oma Subaru roolist alkoholijoobes teleajakirjaniku ja endise riigikogu liikme Maire Aunaste.

Politsei tuvastas 67-aastasel Aunastel kriminaalse joobe, seega alustati juhtumi asjus kriminaalmenetlust.

Täna kohtu ette astunud ja oma tegu kahetsenud Aunaste sõlmis prokuratuuriga kokkuleppe, mille taustal kinnitas maakohus talle karistuseks 6-kuulise tingimisi vangistuse aastase katseajaga. Ühtlasi jäi Aunaste kolmeks kuuks juhiloast ilma.

Kohtusaalist väljudes oli telestaar silmnähtavalt šokeeritud, kuid soostus siiski lühidalt kommenteerima endaga juhtunud intsidenti.

„Kohutav, lihtsalt kohutav!“ kommenteeris sügavas šokis Aunaste. „Kas te kujutate ette, milline häbiväärne juhtum.  Te lihtsalt ei kujuta ette, kui piinlik praegune olukord on!“

„Kas te kujutate ette – üleeile seda juhtumit kajastanud ajakirjandus avaldas tervele vabariigile minu tõelise vanuse,“ selgitas Aunaste oma pettumust. „Nüüd teab iga inimene Eestis, et näe see Aunaste-tädi on lausa 67-aastane!“

„Kohutav, lihtsalt kohutav! Niimoodi jõhkralt keskealise naisterahva vanus välja tuua…” kommenteeris pettunud Aunaste.

“Minu õige vanuse avaldasid nii Postimees, Delfi, Õhtuleht! Isegi ERR, minu pikaaegne tööandja, avaldas ilma mingite süümetunnistuse piinadeta minu vanuse!“ ei suutnud Aunaste oma pettumust varjata.

Kuhu on kadunud taktitundelised ajakirjanikud?

„Kohutav! Ma ei saa aru, kui madalale võivad meie uudistenäljas olevad kõmuajakirjanikud laskuda. Täiesti süüdimatult avaldatakse auväärses daami vanus!“ ei peitnud telestaar oma pettumust.

„Ma ütlen teile – ei ole meil enam härrasmehi, kes saavad aru, et daami vanusest lihtsalt ei räägita! Paremal juhul võib mainida, et tegemist on keskealise naisterahvaga ja sellest piisab. Ma ütlen veel kord – ei ole noortel ajakirjanikel enam mingit au- ega häbitunnet!“ oli Aunaste äärmiselt pettunud.

„Kokkuvõttes ikka kohutav! Väga kohutav, kui madalale meie ajakirjandus on laskunud,“ võttis pettunud telestaar juhtumi kokku.

Teisipäeval 2,5-promillise joobega autoroolist tabatud teletäht ja endine riigikogu liige Maire Aunaste tegi tänases “Ringvaate” otse-eetris ka telepöördumise, kus ta kahetses kogu südamest juhtunud intsidenti.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga