KOHUTAV: Tuhanded inimesed Eestis nakatusid eile naeruga!

85 Shares

NEED INIMESED NAKATUSID KÕIK PEALE SEDA, KUI NEILE TEHTI ÜKS NALJAKAS 1. APRILLI NALI
(FOTO: TERVISEAMETI ARHIIV)

Vähe sellest, et viimase paari nädalaga on Eestis nakatunud sajad inimesed koroonaviirusesse.

Eile nakatusid tuhanded inimesed Eestis naeruga, sest eilne 1. aprill on laialt teada kui naljategemise päev. Kahjuks võtsid paljud inimesed, vaatamata hetkel kehtivale koroonaviirusest põhjustatud eriolukorrale, eilset naljapäeva liigagi tõsiselt – nad tegid ise nalja teistele ja samal ajal naersid ka teiste poolt tehtud naljade üle.

Juba varastest hommikutundidest peale võis veenduda, et üle terve Eesti rullub naeruga nakatumise laine. Lõunaks oli naerulaine mõju oluliselt kasvanud ning võtnud oluliselt üle-eestilised mõõtmed. Oma kõrgpunkti saavutas naerulaine õhtul 19:43 paiku, peale mida hakkas kiiresti vaibuma. Mõningaid mõju avaldas naerulaine siiski kuni hiliste öötundideni.

Terviseameti raporti kohasel möödus eilne naerulaine siiski ohvriteta ning teadaolevalt ei vajanud mitte ükski naeruga nakatunud inimene arstiabi.  Samuti puuduvad teated selle kohta, et mõni inimene oleks pöördunud omal initsiatiivil abi saamiseks erakorralise meditsiini osakonna poole.

Terviseamet paneb inimestele siiski südamele, et vaatamata sellele, et naerulaine lõppes eile südaöösel, võivad ka täna levida veel mõned eilsest päevas pärit naljad ning selle tulemusena võib veel esineda üksikuid naeruga nakatumisi.

Terviseamet kinnitusel pole naeruga nakatunud inimesed ohtlikud teistele inimestele, seetõttu ei pea naeruga nakatunud inimene kandma ka spetsiaalset kaitsemaski.

Hea Abiratta lugeja! Anna meile kommentaarides teada, kas Sina või mõni Sinu lähedune nakatus eile naeruga? Milline hea nali põhjustas selle nakatumise?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga