KOHUTAV TULEVIK: Kärpekava raames peab Haridusministeerium loobuma uue kohvimasina ostust!

Kohvimasin
254 Shares

HARIDUSMINISTEERIUMI TÖÖTAJAD PEAVAD KA EDASPIDI LEPPIMA SELLE SÜGAVAS DEPRESSIOONIS VÄSINUD KOHVIMASINA TEHTUD KOHVIGA

Valitsus kiitis neljapäeval heaks riigi eelarvestrateegia (RES) aastateks 2022–2025, mille raames peavad kõik ministeeriumid järgenvatel aastatel oma kulutusi kärpima, et, et vältida tulevikus maksutõuse.

Nüüdseks on hakanud selguma ka detailsemad andmed selle kohta, millistest valdkondades ja kui palju kärbitakse.

Täna hommikul rabas Haridusministeeriumi töötajaid kohutav uudis selle kohta, et kärpekava kohaselt peab Haridusministeerium loobuma uue kohvimasina soetamisplaanist.

Teadupärast on ministeeriumi praegune Jura kohvimasin segatud eelmise aasta sügisel avalikkuse ette jõudnud Mailis Repsiga seotud riigi rahade väärkasutamise skandaali.

Mitmed haridusministeeriumi töötajad on väitnud, et alates skandaali puhkemisest on praeguse Jura kohvimasina poolt valmistatud kohvi tunduvalt kehvema kvaliteediga kui enne skandaali.

Kuigi kohvi kvaliteedi languse põhjused ei ole teada, vihjasid mitmed ministeeriumi töötajad, et kvaliteedi languses on süüdi sügav depressioon, mille põhjustas oma iseloomult tagasihoidlikult tublile kohvimasinale skandaali sattumisega seotud avalikkuse tähelepanu.

Kahjuks tõmbas uue RES-iga seotud kärpeplaan vee peale ministeeriumitöötajate lootusele saada ministeeriumile järgmisel aastal uus kvaliteetset kohvi valmistav kohvikann.

“Lõpuks tekkis lootus uue skandaalidest räsimata kohvimasina ostuks ministeeriumile,” kommenteeris sügava ohkega üks Haridusministeeriumi töötaja. “Kahjuks lõpetas praegune kärpekava selle lootuse.”

“Egas midagi, peame ka järgmised neli aastat läbi ajama Mailis Repsi aegse skandaalidest räsitud Jura kohvimasinaga,” selgitas pisarsilmil ja väriseva häälega tema kolleeg.

Haridusministeeriumi pressiesindaja kinnitas, et kõik töötajad taluvad vapralt kogu ministeeriumi tabanud valusat hoopi.

Esindaja kinnitas veel, et ministeeriumi töötajad on uute maksude vältimise nimel kindlasti valmis ka järgmise nelja aasta jooksul jooma praegu sügavas depressioonis oleva Jura kohvimasina valmistatud kohvi.

Hea Abiratta lugeja! Palume Sinu abi oma tegevuse jätkamiseks. Kliki siia ja toeta meid! Iga euro loeb!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga