KÕIK SELGE: koroonaviiruse loojateks olid naised!

308 Shares

KAS KOROONAVIIRUS ON NAISSOO KÄTTEMAKS MEESTELE? (FOTO: SHUTTERSTOCK)

Lõpuks ometi on selgunud see, kes lõid koroonaviiruse ning tänu kellele teeb see oma laastamistööd üle terve maailma.

Praeguse viiruse tekkimist analüüsinud teadlased jõudsid järeldusele, et koroonaviiruse töötasid välja naised!

Viiruse tekkimist uurinud teadlased tõid välja tegurid, mis kinnitavad nende arvamust, et koroonaviiruse loojaks olid naised.

  • Viiruse tõttu suleti kõik pubid ja baarid. Seeõttu peavad mehed istuma kodus ka peale väsitavat päeva koduses karantiinis.
  • Kaalutakse alkoholimüügi täielikku keelamist. Naiste elu ei mõjuta antud tegur absoluutselt mitte kuidagi. Aga kujutage ette tubli pereisa frustratsiooni, kui ta ei saa tööpäeva lõppedes osta endale oma igaõhtust sixpacki. Lihtsalt kohutav!
  • Ära on jäetud absoluutselt kõik spordiüritused.
  • 14-päevane kodus viibimise karantiin: eelkõige põhjusel, et mehed teeksid lõpuks ära need kodutööd, mille tegemist nad on lubanud viimased 2-3 aastat.
  • Kuna kõik spordiüritused on tühistatud (vt. üle-eelmine punkt), siis ei ole meestel koduses karantiinis viibides võimalik sporti isegi telekast vaadata. Seetõttu on meestel rohkelt vaba aega ning nad lihtsalt on sunnitud asuma tegema varasemalt lubatud-planeeritud kodutöid (vt. eelmine punkt kodutööde kohta).
  • Koroonaviiruse sümptomid on gripi sarnased. Ja kõik teavad, kui raskelt mehed grippi põevad.
  • Ainult naistel on piisavalt naiselikku kavalust, et nimetada uus viirus õlle järgi (Corona).
JUBA VIIRUSE VÄRV – PUNANE – ÄRATAB KAHTLUST, ET KOROONAVIIRUSE LOOJATEKS OLID NAISED

Teadlased uurivad lisaks versiooni, et viirus loodi eelkõige jõukamatele meestele, sest vastasel korral oleks viirus nimetatud kas Pilsneriks või Bockiks, aga mitte Coronaks. Hetkel ei ole antud versioon kinnitust leidnud. Seetõttu peavad teadlased tõenäoliseks, et viiruse loomisel peeti sihtgrupiks kõiki mehi, mitte ainult jõukamaid.

Samuti on hetkel lahtine, kas koroonaviirus loodi meessoole kättemaksuks või hoiatuseks. Viirust uurivad teadlased loodavad ka sellele küsimusele leida vastuse lähiajal.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga