KÕIK VABADUSSAMMAST LAKKUMA! Reedel kogunevad maskivastased Vabadussõja võidusamba ühislakkumisele

Keel
229 Shares

TULE! LAKU! NAUDI! (FOTO: GETTYIMAGES.COM)

Ootamatu sündmus leiab aset Vabadussõja võidusamba juures Vabaduse väljakul reedel kell 15:00, loa selle toimumiseks on andnud ka politsei.

„Meeleavalduse eesmärgiks on avaldada avalikku protesti valitsuse ja terviseameti poolt koroonaviirust käsitlevate valede levitamise ja viirusega seotud põhjendamatute piirangute vastu“ seisab ürituse ühismeedia lehel.

Üritusega soovitakse avaldada protesti valitsuse poolt levitatavate koroonaviirusega seotud valede vastu. Protesti vormiks on korraldajad valinud Vabadussõja võidusamba ühislakkumise.

„Koroonaviirust ei ole olemas! Seda ei eksisteeri! Koroonaviirus ja sellega seotud absurdsed piirangud on valitsuse vandenõu Eesti riigi elanike vastu, see on valitsuse armetu katse piirata Eesti elanike sünnipäraseid õigusi ja allutada inimesed valitsuse totaalse kontrolli alla,“ selgitas üks ürituse korraldajatest.

Korraldajate selgitusel soovivad nad Vabadussõja võidusamba massilise lakkumisega tõestada kogu maailmale, et koroonaviirust ei eksisteeri.

Korraldajate sõnul viiakse üritus läbi rahumeelselt, hetkel pole plaanis ka vanalinna äride ja restoranide rüüstamine ega autode põletamine.

  • Inimesed, kes soovivad saada osa ajaloolisest sündmusest ja soovivad näidata meie rahva ühtsust, saavad ühineda rahumeelse meeleavaldusega reedel 27.11 algusega kell 15.00 Tallinnas Vabaduse väljakul.
  • Kõik inimesed, kellel pole võimalik üritusel osaleda, võivad oma poolehoiu näitamiseks lakkuda reedel täpselt kell 15:00 oma lähima Maxima, Selveri, Prisma või Coopi toidupoe ukse käepidemeid.

TULE! LAKU! NAUDI!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga