Koroonaviirusesse haigestunud vaktsiinivastane keeldus haiglasse minekust põhjendusega, et kodus suremine on tema põhiseaduslik õigus!

Haige naine
26 Shares

KOROONASSE HAIGESTUNUD VAKTSIINIVASTANE KÜLLI LOOBUS OMA PÕHISEADUSLIKE ÕIGUSTE KAITSIMISEKS RIIGI POOLT PAKUTAVAST ARSTIABIST.

Tallinnas juhtus eile iseäralik intsident, mis väidetavalt on esmakordne Eestis. Õismäel elavale Küllile (35) külla saabunud õde avastas naise raskes seisundis magamistoa põrandalt.

Raskes seisundis naisele kutsuti koheselt välja kiirabi, kes tuvastasid kohale saabudes, et Külli on haigestunud koroonaviirusesse ning vajab kiiret üleviimist haigla intensiivraviosakonda.

Suur oli meedikute üllatus, kui raskes seisundis koroonahaige Külli keeldus kategooriliselt enda viimisest haiglasse.

Külli selgitas, et tema on vaktsiinivastane ning tema ei usu koroonaviiruse olemasolu. Külli selgitas tema eest hoolitsevatele meedikutele veel, et koroonaviirus ja sellega seotud vaktsineerimine on lihtlabane meditsiinifirmade vandenõu.

Väriseval häälel ja kõvasti hingeldades selgitas Külli meedikutele, et ta kategooriliselt keeldub kiirabitöötajate abist ning keeldub minemast haiglasse.

„Minul vaktsiinivastasena… oodake…püüan hingata… on põhiseaduslik õigus mulle riigi poolt ….oooh….pakutavast arstiabist! Minul Eesti…. Vabariigi kodanikuna….proovin… veel kord…. hingata… on põhiseaduslik õigus ….õõõh-õõh-õõõhku andke…..surra oma kodus omas voodis!“ olid raskelt hingeldava ja meeleheitlikult õhku ahmiva Külli viimased korisevad sõnad, mida appi saabunud meedikud kuulsid enne Külli juurest lahkumist.

Ka Küllile külla saabunud õde kiitis Küllit, et naine sellise vankumatusega ma põhiseaduslike õiguste eest seisis.

„Minu silmis on mu õde tõeline kangelane, kes hetk tagasi julges oma õiguste eest seistes riiklikule propagandale vastu hakata. Mõelge vaid, kui nad oleksid ikkagi mu õe viinud haiglasse, kus talle oleks kohe mitu wifi-kiipi pähe istutad?“ jättis Külli õde õhku kahtlustava küsimuse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga