Kuidas pääseda mõttetu valimisnänni uputusest

0 Shares

Hea Abiratta lugeja!

Meieni on jõudnud lugejate korduvad kaebused selle üle, et seoses lähenevate Riigikogu valimistega on hakanud kandideerivad poliitikud järjest aktiivsemalt inimesi nende kodudes tüütama mõttetu nänni jagamisega.

Eriti tüütu olevat see, kui kandideerivad poliitikud soovivad oma nänni jagada töövälisel ajal – õhtuti peale tööd ja puhkepäevadel, kui normaalsed inimesed soovivad eelkõige puhata ja mitte kuulata poliitikute ümmargust juttu ja absurdseid lubadusi.

Nagu ikka, ei jäta Abiratas.ee oma lugejate palvetele reageerimata. Seetõttu lisame käesolevale uudisnupule meie poolt koostatud valimisnänni nimekirja ning soovitame oma lugejatel käituda järgnevalt:  

  • printige välja lisatud nimekiri;
  • märkige “linnukesega” ära teile juba toodud valimisnänn;
  • kinnitage nimekiri oma kodu välisuksele või väravale.

Ja kui nüüd peaks mõni järjekordne poliitik soovima teid tülitada, et teile järjekordset valimisnänni jagada, siis näeb ta kohe, mida teile juba varasemalt toodud on. Kui tema poolt jagatavat nänn on nimekirjas „linnukesega“ ära  märgitud, siis poliitikul kohe selge, et teie pere peale pole tal mõtet uuesti aega raisata, sest te olete tema erakonna absurdseid lubadusi juba kuulnud.

Samuti palab Abiratas.ee ka kõigil kandideerivatel poliitikutel austada pererahva soove – kui teie poolt jagatav nänn on juba nimekirjas ära märgitud, siis ei ole mõtet antud peret uuesti sama nänni jagamiseks tülitada. See pere on juba kuulnud teie partei ilusaid lubadusi!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga