KUMMALINE JUHTUM: Imelik mees vaatas terve tee bussiaknast välja mitte aga oma nutitelefoni nagu teised normaalsed inimesed

2.4K Shares

ÕÕVASTAV FOTO KUMMALISEST JUHTUMIST TÄNA HOMMIKUL –
MEES VAHIB LIHTSALT NIISAMA BUSSIAKNAST VÄLJA!!!
(FOTO: SOTSIAALMEEDIA, FREEPIC)

Täna hommikul tabas Tallinnas paljusid bussiga nr. 36 Õismäelt kesklinna sõitvaid inimesi kummaline vaatepilt. Nimelt märkasid mitmed bussireisijad, et koos nendega istus bussis üks imelik mees, kes vaatas terve tee bussiaknast välja, mitte aga ei vaadanud oma nutitelefoni nagu normaalne inimene. Mitmel bussireisijal õnnestus seda imelikku meest oma telefonidega ka filmida ja pildistada ning hiljem neid salvestusi sotisaalmeedias jagada.

Üks hommikuse sündmuse vahetu tunnistaja on Jaagup (28), kes kirjeldas asetleidnud hämmastavat stseeni: “Ma hakkasin parajasti tegema igapäevast hommiku-selfiet, et näidata sõpradele, kui meeldiv on sõita hommikul tööle Tallinna tasuta ühistranspordis. Hämmeldusega märkasin taustal seda imelikku kutti – telefoni pole, kõrvaklappe pole, kutt lihtsalt istus ja vaatas bussiaknast välja!? Et nagu mida värki? Ta polnud seda nägugi nagu sooviks ta vaadata midagi oma nutitelefonis. Mind tabas kohe selline imelik tunne, et kuidas on võimalik sõita bussis ja lihtsalt aknast välja vaadata? Istub mees lihtsalt bussis ja vahib aknast välja? No kuidas siis nii? Et kuule, mees, miks sa siis üldse oma nutitelefon kaasas kannad, kui sa sealt midagi ei vaata?“

„Oma tavapärase hommiku-selfie asemel ma filmisin seda imelikku meest ja postitasin selle video kohe igasse sotsiaalvõrgustikku,“ kommenteeris Jaagup.

Imelikku kaasreisijast märkasid ka mitmed teised reisijad. Mõni tegi isegi mehest pilte, teised vahtisid veelgi keskendunumalt oma telefone, et teda mitte provotseerida.

“Miks selliseid inimesi lubatakse üldse tänavale ja ühistransporti?” küsis hämmeldunud Linda (38), kes oli samas hommikuses bussis. “Tõenäoliselt minul vedas. Kohe, kui ma seda imelikku aknast välja jõllitavat meest nägin, sain aru, et tegemist võib olla potentsiaalselt ohtliku isikuga. Kes siis niimoodi lihtsalt aknast välja vahib? Sain kohe aru, et tegemist võib olla mingi perverdiga. Turvalisuse huvides väljusin ma kohe sellest bussis. No nii igaks juhuks, küll 6 peatust enne oma peatust, aga parem karta kui kahetseda!“

Niimoodi käituvad normaalsed inimesed ühistranspordis.
(Foto: Liz Hafalia, The Chronicle)

„Keegi, kes avalikult nii käitub, on tõenäoliselt võimeline ükskõik milleks,” kommenteeris Lembit (68), kes samuti viibis hommikuses bussis. “Mina olen küll juba pensionär, aga isegi mina vaatan pidevalt oma telefoni, et olla kursis maailma asadega. Ma saan aru küll, et noored tahavad teha asju omamoodi, aga igala asjal on piir! Kui kasutad ühistransporti, siis käitu seal nagu kõik teised normaalsed inimesed, mitte ära tekita kaasreisijates kõhedusetunnet oma aknast välja vaatamisega!”

Politsei Põhja prefektuuri korrapidaja teatas, et lähipäevil suurendab politsei oma patrullide kohalolekut Tallinna bussides. Prefektuuri korrapidaja sõnul loodetakse, et bussides reisivate patrullide arvu suurendamine võimaldab neil tabada selle imeliku ja potentsiaalselt ohtliku mehe, enne kui ta kellelegi midagi halba teha jõuab.

Hakka Abiratta jälgijaks Facebookis (kliki siia!) ja sa oled alati kursis kõige värskema alternatiivse tõega!

5 Comments on “KUMMALINE JUHTUM: Imelik mees vaatas terve tee bussiaknast välja mitte aga oma nutitelefoni nagu teised normaalsed inimesed”

  1. Kas see mees siis ei või lihtsalt aknast välja vaadata ja olla?? Jah on nutiajastu aga selle pärast ei pea telefonis kogu aeg olema ja mingi politsesse minema või teavitama! Ja võõrast inimest pildistada ilma tema loata või filmida!

  2. Ega see ei tähenda,et inimene kohe imelik või veider on,kui ta ninapidi oma nutitelefonis ei tiksu või muusikat kõrvaklappidest ei kuula. Imelikud on need kes igatüht vahivad ammulsuil,et mis üks või teine inimene teeb. Oleks siis midagi pildistada… Aknast välja vaataja kohe tembeldatakse ohtlikuks…??
    “Miks selliseid inimesi lubatakse üldse tänavale ja ühistransporti?”?? Ja inimene kes tänaval jalutades oma nutitelefoniga tegeleb,ei märka enda ümber toimuvat samalajal…. Haterid hoidke oma kommentaarid omale!!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga