Kurikaelad rõõmustavad: “Politsei ei saa meid arreteerida, sest nad peavad meist 2 meetri kaugusele jääma!“

97 Shares

Enamusele Eesti elanikest valmisavad koroonaviiruse epideemia poolt põhjustatud piirangud ebamugavust ja meelehärmi.

Siiski leidub isikuid, kellele teeb praegune olukord eelkõige heameelt. Nimelt rõõmustavad koroonaviiruse poolt põhjustatud inimeste vahelise distantsihoidmise nõude üle kohalikud kurikaelad.

Neile valmistab erilist heameelt asjaolu, et vastavalt kriisi valitsuse erikomisjoni otsusele peavad inimesed hoidma üksteisega vähemalt 2-meetrilist distantsi.

Sellest tulenevalt ei tohi ka politseinikud tulla kohalikele kurikaeltele lähemale kui 2 meetrit.

„Ei noh, mida siin ikka nii väga kommenteerida,“ muigab peamiselt Tallinna kesklinnas tegutsev taskuvaras Vassili. „Mulle praegune olukord meeldib, kohe väga meeldib  Ma olen väga rahul selle valitsusega, kes ütleb, et mendid, see tähendab politsei, ei tohi tulla mulle lähemale kui 2 meetrit!“

„Las need mendid… see tähendab siis politseinikud jälgivad rahulikult 2 meetri kauguselt, kuidas ma siin kesklinna piirkonnas toimetan.“

Vassili koos oma ametivendadega on 2-meetrise distantsihoidmise nõude eest praegusele valitsusele väga tänulikud. Oma tänutunde ülesnäitamiseks lubas Vassili, et lähema paari kuu jooksul jätab ta Toompea ümbruse oma „tööpiirkonnast“ välja ning ta ei proovi paari kuu jooksul varastada mitte ühegi poliitiku rahakotti.

Foto: Shutterstock.com

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga