KURIOOSUM: Kõigest nädal peale vaktsineerimist kolis Viljandimaa mehe Mihkli juurde elama ämm, kusjuures mees pole isegi abielus mitte!

Mihkel
276 Shares

KARKSI-NUIAS ELAV MIHKEL ON ÄÄRMISELT HÄMMELDUNUD TEDA TABANUD KOROONAVAKTSIINI OOTAMATUST MÕJUST (FOTO: ERAKOGU)

Jätkuvalt saabub ärevaid teateid seoses vaktsineerimisega.

Abiratta toimetusega võttis ühendust 37-aastane tisler Mihkel Viljandimaalt, kes soovis jagada meiega oma vaktsineerimisega seotud lugu.

Mihkel on täiesti keskmine eesti mees, kes elab Viljandi lähistel Karksi-Nuias ning töötab kohalikus puidutööstuses tislerina. Mihkli enda sõnul pole ta kunagi olnud vaktsiinide vastane või vaktsiinieitaja.  Samas tunnistas Mihkel, et temaga juhtunu pani ta tõsiselt kahtlema koroonavaktsiini positiivses mõjus.

Mihkel selgitas, et kõigest nädal peale teise koroonavaktsiini süsti saamist kolis tema juurde koju elame tema ämm.

Kogu loo teeb hämmastavaks fakt, et Mihkel pole ei abielus ega pole ta ka vabaabielus. Mihkli enda sõnul on ta viimase 7-8 aasta jooksul pidanud lõbusat poissmehe põlve ning pole olnud mitte ühegi naisega pikemaajalises suhtes.

Seda suurem oli Mihkli üllatus, kui nädal peale tema täielikku vaktsineerimist seisis tema kodumaja uksel üks veidi üle keskealine naisterahvas, kaks kohvrit näpus, ja teatas, et tema on Mihkli ämm ja jääb nüüd Mihkli juurde elama.

„See, mis juhtus, oli ikka üks tõeline müsteerium,“ oli ka Mihkel ise imestunus.

 Mihkel lisas veel, et arutas juhtunud paar päeva hiljem oma naabritega ning koos jõuti järeldusele, et ainuvõimalikuks seletuseks juhtunule oli see, et Mihkel lasi ennast vaktsineerida.

„Naabrid olid kindlad, et minuga juhtunu oli vaktsineerimise ootamatu kõrvalmõju,“ selgitas Mihkel. „Naabrimehe arvates poleks mitte mingil juhul midagi sellist juhtunud, kui ma poleks lasknud ennast vaktsineerida.”

“Naabrimees Jaanus ütles, et tema pole oma ämma näinud vähemalt neli aastat, kuigi ta on juba aastaid abielus. Samas on naabrimees Jaanus koroonaviiruse vastu vaktsineerimata. Ja nähes minuga juhtunud kinnitas naabrimees mulle siiralt, et pigem ta sureb koroonaviirusesse, kui laseb ennast vaktsineerida,” selgitas Mihkel.

Kokkuvõttes oli Mihkel kindel, et temaga juhtunu saab olla põhjustatud ainult koroonaviiruse vastu vaktsineerimisest, sest kõigest nädal peale vaktsineerimist kolis tema juurde elama ämm, kellest Mihklil polnud õrna aimugi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga