KÜSIMUS LAHENDATUD: Leiti vastus meeste igaõhtusele lühiajalisele kadumisele

15 Shares

Keset igaõhtuseid koduseid askeldusi kaovad mehed saladuslikult 20-30 minutiks

Paljud naised on märganud, et kui nende mehed õhtul peale tööd koju tulevad, siis mingil ajal õhtu jooksul „kaovad“ nende mehed märkamatult umbes pooleks tunniks igapäeva askelduste keskelt. Ja nädalavahetustel esineb selliseid müstilisi kadumisi isegi tihedamini, kaks-kolm korda päeva jooksul. Oluline on siinjuures märkida, et antud meeste puhul esineb antud nähtus kordades sagedamini kui naiste puhul.

Kuna antud nähtuse – meeste igaõhtune saladuslik lühiajaline kadumine – esinemist on täheldatud laialdaselt üle kogu maailma, siis on seda nähtust käsitletud kui ühte elu suurtest saladusest. Ning paljud teadlased üle maailma on juba aastaid otsinud vastust sellele küsimusele.

Iga elupaigas on spetsiaalne koht, kus mehed käivad teleporteerumas

Peale põhjalikku uurimustööd loodavad Tallinna Ülikooli teadlased, et lõpuks õnnestus neil leida lahendus sellele küsimusele. Nimelt õnnestus meie tublidel teadlastel tabada erakordne hetk, kui üks vaatluse all olev katseisik oli sooritamas oma igaõhtust „kadumistrikki“ ning antud isik oli nõus (peale pikka ja põhjalikku teadlaste poolset veenmist) kirjeldama oma tegevust.

Järgneb vaatlusaluse meesterahva selgitus: „Ega siin polegi m idagi eriti keerulist või müstilist. Nimelt on mul kodus oma isiklik portaal, et teleporteeruda ühte teise maailma. Igal õhtul avan ma püha ukse ja sisenen sellesse portaali. Teisele poole ust jäävad minust maha näägutav naine, lärmavad-vinguvad lapsed, tähelepanuvajaduse käes vaevlev tüütu koer. Selles teises maailmas, kuhu ma igal õhtul vähemalt pooleks tunniks sisenen, olen ma ainuke inimene maailmas. Mitte keegi ei tüüta mind, ei nääguta minuga, ei nõua tähelepanu. See teine maailm väga eriline ja ilus. Seal maailmas viibides ümbritseb mingi vaikus, rahu, üleüldine õnnetunne.  Kahjuks on selles maailmas viibimise aeg piiratud, enamasti kestab see umbes pool tundi – selle hetkeni, kuni mu jalad muutuvad tundetuks või hakkavad surisema. Kahjuks olen siis sunnitud oma tagumiku puhtaks pühkima, pesema käed, avama oma portaali võluukse ja teleporteeruma tagasi oma tavamaailma.“

Üks katsealustest demonstreerib kohta, kus tema käib igal õhtul teleporteerumas.
(Foto: www.effie.org)

Oma uurimistöös järeldavad meie tublid teadlased, et kokkuvõttes ei midagi müstilist ega keerulist – lihtsalt enamusel meestel on olemas võime kasutada taolist portaali, et aeg-ajalt nautida rahu ja vaikust.

Antud uurimustööst selgub veel, et meestel on hämmastav võime leida see portaal ülesse praktiliselt igas elukohas – nii vanas talumajas kui kaasaaegses uusehitises;  nii linnakorteris kui linnalähedases ridaelamus.

Harukordne kaader – üks katsealustest tabati keset teleporteerumisprotsessi
Foto: www.dailystar.co.uk)

Tänu Tallinna Ülikooli teadlaste aastatepikkusele tööle on antud küsimus lõpuks leidnud oma vastuse. Abiratas.ee soovib meie tublidele teadlastele edu uutes väljakutsetes!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga