KUUM: Keskerakond esitab presidendikandidaadiks Jüri Ratase Ümmarguste Vastuste Roboti!

Ümmarguste vastuste robot
64 Shares

KESKERAKONNA PRESIDENDIKANDIDAAT – JÜRI RATASE ÜMMARGUSTE VASTUSTE ROBOT (FOTO: EESTI EKSPRESS)

Keskerakond on varasemalt mitmel korral kinnitanud, et hiljemalt maikuu lõpuks teeb partei teatavaks, kelle kandidatuuri toetab partei eeloleval suvel toimuvatel presidendivalimistel.

Täna avalikustas Keskerakonna juhatus, et partei on otsustanud toetada oma kandidaadina eelolevatel presidendivalmistel Jüri Ratase Ümmarguste Vastuste Robotit.

Keskerakonna aseesimehe Jaanus Karilaiu selgitusel langes valik Jüri Ratase Ümmarguste Vastuste Robotile ja mitte partei praegusele esimehele Jüri Ratasele, sest praeguses partei madalseisus on parteile hädavajalik, et keskerakonna praegune esimees Jüri Ratas jätkaks põhimõttekindla tugeva liidrina tegevpoliitikas.

Karilaid selgitas veel, et ühiskond eeldab presidendilt loobumist tegevpoliitikast, aga päris Jüri Ratasel on veel liiga vara loobuda aktiivsest poliitikast.

„Jüri Ratas oma kindla maailmavaate, raudsete põhimõtetega ning tugeva liidrina on Eesti Vabariigi jaoks hetkel mitu korda vajalikum aktiivse tegevpoliitikuna kui mõnusat sinekuuri nautiva peamiselt esindusfunktsiooni täitva presidendina,“ lisas Karilaid.

Karilaiu sõnul on Eesti Ekspressi poolt loodud Jüri Ratase Ümmarguste Vastuste Roboti  kandidatuuril mitmeid eeliseid päris Jüri Ratase ees.

  • Erinevalt päris Jüri Ratasest on eksperdid tuvastanud Ümmarguste Vastuste Roboti poolt antud vastustest vähesel määral kindla maailmavaate olemasolu, teatud juhtudel võis vastustes aimata isegi mingite kindlate põhimõtete järgmist.
  • Võib olla kindel, et erinevalt päris Jüri Ratasest pole Ümmarguste Vastuste Robot seotud mitte ühegi varasema või poolelioleva korruptsiooniskandaaliga; ei isiklikul ega ka parteilisel tasandil.
  • Erinevalt päris Jüri Ratasest ei soovi Ümmarguste Vastuste Robot, et enne nädalavahetust paneks keegi abipersonalist talle joogid autosse.
  • Erinevalt päris Jüri Ratasest on Ümmarguste Vastuste Robot kõigile kodanikele kättesaadav aastaringselt 24 tundi päevas ja 7 päeva nädalas. Kuigi ka päris Jüri Ratas on pühendanud ennast 24-7 Eesti Vabariigi ja rahva heaks töötamisele, siis füüsilise inimesena on tal siiski vaja igas ööpäevas vähemalt 5-6 tundi uneaega, mil ta pole kodanikele kättesaadav.

Jüri Ratase Ümmarguste Vastuste Robotiga saavad kõik huvilised tutvuda ning talle küsimusi esitada, klikkides siia.

Hea Abiratta lugeja! Palume Sinu abi oma tegevuse jätkamiseks. Kliki siia ja toeta meid! Iga euro loeb!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga