KUUM: Nublu pani Kanal 2 laulu sisse, sest ei pääsenud Kuldvillakusse! Valmimisel on mõminaräpid Panga-seriaalist ja Weekend festivalist

0 Shares

Hetkel Eesti kuumim pop-sensatsioon nublu (kuigi toimetus tahaks, et inimesed artisti ikka ka Selveri sabas ära tunneks, siis kahjuks me artisti ametlikku nime ei tea) avaldas uue loo “wigla show”.

Artisti miljonid fännid hämmingus

Kui artisti varasemad lood on olnud puhtal kujul klassikalised  kvaltiteetmõminad, siis miks nüüd selline lugu? Kas tõesti on tegemist tavalise ärapanemisega? Kui, siis miks? Ja kellele?

Nagu ikka ühiskonda vaevavate põletavate probleemide korral, küsis Abiratas.ee kommentaari otse asjaosaliselt. Avaldame järgnevalt toimetamata kujul vabariigi legendaarsemalt mõminaräpparilt  tulnud selgituse.

Kanal 2 tühistas Kuldvillaku, kus artist soovis osaleda

“Jah, muidugi, tegemist on kõige tavalisema kättemaksuga Kanal 2-le. No mida kuradit! Ma ootasin juba tükk aega, et saaks minna Kuldvillakusse. Lihtsalt ootasin endale sobivaid teemasid, olin kindel, et kui saan sobivad teemad, siis võidan mitu mängu nagu ludinal.

Ja siis äkki tuli uudis, et selle imeliku Kanal 2 veel imelikum juhtkond lõpetab Kuldvillaku tootmise. No mida fakki? Kurjam, raha on kõigile vaja, vaikselt juba arvestasin selle rahaga, mida Kuldvillakust võita plaanisin. Minu lemmiksaadet ikka niimoodi lambist ei tühistata! Aga ei viitsinud selle telekanaliga pikalt sebida-jebida ja selle jama peale oma aega raisata.  Tegin kähku ühe uue mõmina ja panin kättemaksuks selle Kanal 2 sinna sisse. Kuna iga minu uus lugu saab koheselt hitiks, siis võite kindlad olla, et laulu sees püsib Kanal 2 ikka tükk aega ja sealt nad nii lihtsalt ei pääse.

See on minu viis ühiskonnas valitseva ülekohtu vastu võitlemiseks!”

Jätkab võtilust ülekohtu vastu – töös on uued laulud Panga-seriaalist ja Weekend festivalist.

Abiratas.ee ei jätnud juhust kasutamata ja uuris mõminaräppari järgmiste tegemiste kohta. Oma tulevikutegemisi kommenteeris artist järmiselt:

“No eks ma jätkan oma võtilust ühiskonnas valitseva ebaõigluse vastu. Eile just tuli info, et seriaal Pank on osadele inimestele võlgu jäänud. Mul paar tuttavat olid ka selle seriaali tootmisega seotud, neile ollakse ka võlgu. Eks ma täna-homme lasen välja ühe uue mõminaräppi selle Panga seriaali kohta, produtsendi Paul Aguraiuja panen ka kindlasti sinna sisse.

Ja täna selgus, et Weekend Festivali korraldajad on võlgu 5 Miinusele. No, kurivaim, minu sõpradega ei plõksita ning neile võlgu ei jääda! Kui Weekendi mehed neid võlgu lähima paari päevaga ära ei klaari, eks lasen siis välja ka nende kohta ühe mõminaräpi.

Mul on miljoneid fänne terves vabariigis, kui ma ikka kellegi oma laulu sisse panen, siis istub süüdlane seal laulus terve igaviku ning inimesed on teadlikud tema häbitegudest. Kes ikka mulle või mu sõpradele külma teeb, selle ma ka laulu sisse panen!

Anna veel nendele Panga seriaali ja Weekandi poistele väikese võimaluse – makske kohe oma võlad ära ja siis ehk ei satu ka laulu sisse!“

Kuula nublu kõige värskemat lugu siit:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga